Tomáš Bolo: Doma si užívam atmosféru, vonku hlavne reprezentujem našu krajinu

Obľúbeného Tomáša Bola čaká už o týždeň ďalší súboj, tentokrát s bývalým profi boxerom Havidom Hoškom, ktorý je držiteľom dvoch titulov majstra republiky. “Jasné, že súper očakáva, že budem chcieť íst na zem, keďže som viac zemiar, ale treba očakávať aj neočakávané. Nepripravujem si ale nič špeciálne, i keď človek nikdy nevie, čo sa mu počas zápasu zrodí v hlave,” prezrádza Bolo, ktorého obchádzajú v príprave zranenia a cíti sa veľmi dobre.

Po zranení Pavla Simandla sa uvolnila pozícia na hlavnej karte večera vysielanej na TV JOJ Plus. A práve toto miesto zaplnil duel Bolo vs Hošek, ktorý sa tak ukáže doslova pred celým Česko-slovenskom. “Teším sa z toho, že budem na Oktagone na hlavnej karte,” pokračuje Bolo. “Idem ako prvý, takže paráda, pozriem si ostatné zápasy. Nejaký veľky tlak nepociťujem, skôr takú tú zodpovednosť voči rodine, trénerom, sparing partnerom, manažérom, sponzorom a kvôli sebe, nech neurobím hanbu.”

Tréner a bojovník WPG Žilina naposledy potešil domácich fanúšikov výhrou vo Francúzsku, kde ho čakala dopingová kontrola. A poznáme už aj výsledky. “Spomínaná dopingová kontrola dopadla veľmi dobre, už poznáme výsledky a nič iné som ani nečakal. Výhru z Francúzska mi už aj zapísali na Sherdog, takže sa tomu teším.”

Na vystúpenia v zahraničí sa tak môžeme tešiť aj v budúcnosti. “Zápasím ako na domácej scéne, tak aj v zahraničí. Rád zápasím doma, kvôli tej úžasnej atmosfére, ktorú si vychutnávam, ale tak isto rád zápasím vo svete, kde môžem reprezentovať ako seba, náš gym a hlavne našu krajinu, to ma veľmi napĺňa.”
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!