XFN prinesie do Bratislavy absolútnu špičku domácej scény!

Po prvom skúšobnom podujatí v Nitre, kde XFN spojilo sily s Fight of Gladiators preniká družina promotéra Petra Kareša naplno na slovenskú pôdu a prinesie to najlepšie, čo doma máme.

A že sa máme na čo tešiť. Okrem známych mien ako Čambal či Klein, ktorí sa upísali XFN už dávnejšie, uvidíme v akcii aj nové posily a jedno z najväčších mien histórie česko-slovenskej scény. „21. októbra sa XFN predstaví v Bratislave,“ oznámil promotér Petr Kareš, ktorý vzápätí pridal hviezdnu zostavu, ktorá dvíha zo stoličiek. „Na karte sa predstaví: Buchinger, Klein, Štrbák, Čambal, Barborík, Vémola, Cverna...“

Po parádnom vystúpení v Prahe tak Ivan Buchinger zostáva aj naďalej v radoch XFN, pričom sa Ivan po neuveriteľných ôsmych rokoch vracia domov a s najväčšou pravdepodobnosťou mu bude ponúknutý titulový duel.

A tu ešte nekončíme, šušká sa totiž o ďalších dvoch veľmi významných posilách zo slovenských radov. Prvým je Jozef Wittner, ktorý nedávnou výhrou nad Kamilom Cibińskim upravil skóre na 10-1 a už mu bol aj ponúknutý duel s legendárnym ´Monstrom´ Knížem. Tento súboj ale pravdepodobne neuvidíme, keďže Wittner prestúpil do welterovej váhy, v hre ale zostáva.

Druhou posilou zrejme bude vychádzajúca hviezda Ladislav Koky, ktorý ťahá šnúru 5 výhier v rade a určite si zaslúži bojovať na tých najväčších pódiách domácej scény. Tento angažmán ale zatiaľ potvrdený nie je a tak si počkáme na oficiálne stanovisko XFN.

Ak ešte spomenieme novú akvizíciu Vasila Ducára, ktorého organizácia predstavila v piatok, s najväčšou pravdepodobnosťou pred sebou máme najlepšie obsadený turnaj, aký sme kedy na území Slovenska videli!

 
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko