XFN prinesie do Bratislavy absolútnu špičku domácej scény!


Po prvom skúšobnom podujatí v Nitre, kde XFN spojilo sily s Fight of Gladiators preniká družina promotéra Petra Kareša naplno na slovenskú pôdu a prinesie to najlepšie, čo doma máme.

A že sa máme na čo tešiť. Okrem známych mien ako Čambal či Klein, ktorí sa upísali XFN už dávnejšie, uvidíme v akcii aj nové posily a jedno z najväčších mien histórie česko-slovenskej scény. „21. októbra sa XFN predstaví v Bratislave,“ oznámil promotér Petr Kareš, ktorý vzápätí pridal hviezdnu zostavu, ktorá dvíha zo stoličiek. „Na karte sa predstaví: Buchinger, Klein, Štrbák, Čambal, Barborík, Vémola, Cverna...“

Po parádnom vystúpení v Prahe tak Ivan Buchinger zostáva aj naďalej v radoch XFN, pričom sa Ivan po neuveriteľných ôsmych rokoch vracia domov a s najväčšou pravdepodobnosťou mu bude ponúknutý titulový duel.

A tu ešte nekončíme, šušká sa totiž o ďalších dvoch veľmi významných posilách zo slovenských radov. Prvým je Jozef Wittner, ktorý nedávnou výhrou nad Kamilom Cibińskim upravil skóre na 10-1 a už mu bol aj ponúknutý duel s legendárnym ´Monstrom´ Knížem. Tento súboj ale pravdepodobne neuvidíme, keďže Wittner prestúpil do welterovej váhy, v hre ale zostáva.

Druhou posilou zrejme bude vychádzajúca hviezda Ladislav Koky, ktorý ťahá šnúru 5 výhier v rade a určite si zaslúži bojovať na tých najväčších pódiách domácej scény. Tento angažmán ale zatiaľ potvrdený nie je a tak si počkáme na oficiálne stanovisko XFN.

Ak ešte spomenieme novú akvizíciu Vasila Ducára, ktorého organizácia predstavila v piatok, s najväčšou pravdepodobnosťou pred sebou máme najlepšie obsadený turnaj, aký sme kedy na území Slovenska videli!

 

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND