Tomáš Bolo: Remízu s Davidom beriem ako svoju prehru

Otvárací duel hlavnej karty podujatia Oktagon 7 patril dvom skúseným bojovníkom. Zatiaľ čo David Hošek toho má neúrekom za sebou v profi boxe a v MMA sa iba rozbieha, Tomáš Bolo má v klietke solídnu zbierku zápasov. Nakoniec boli diváci svedkami remízového verdiktu a tak nečudo, že Bolo po súboji nebol veľmi nadšený.

„Remízu s Davidom beriem skôr ako moju prehru. Pokiaľ išlo o MMA, tak mám viac skúseností a mal som to aj dokázať v zápase, čo sa, žiaľ, nepodarilo. Bolo tam veľa chýb, nebol to určite ani atraktívny zápas pre diváka,“ prezradil zástupca Wolf Pride Žilina, ktorý sa cítil veľmi dobre, po zápase ale priznal, že niekedy je to zákon schválnosti, čím lepšie sa človek cíti, tým horší zápas urobí.  

Napriek kritike do vlastných radov pri vyhlasovaní výsledkov Bolo veril, že má na výhru, čo posilnil aj názor jedného z rozhodcov. „Dúfal som, že to bude 2:1 na kolá v môj prospech. Posúdenie, že dve remízy u rozhodcov sú viac, ako jedno vyhraté kolo... Neviem, o jeden bod som mal viac, automaticky som bol v tom, že som vyhral. Samozrejme o svojej výhre bol presvedčený aj môj súper, takže mám z toho zmiešané pocity.“

Aj keď remíza Bola mrzí a priznáva, že Hošek má v rukách granáty, odveta ho neláka a už sa začína sústreďovať na ďalšie dôležité duely, jeden dokonca okorenený opaskom! „Niektoré súboje ešte nemám potvrdené, ale v októbri budem zápasiť na Titan Fight Night v Partizánskom, takže žiadne dlhé pauzy. Nie je na to ani dôvod, keďže zranenie nie je žiadne, zdravie slúži, chuť je, takže chcem zápasiť čo najskôr.“

My len doplníme, že Tomáša Bola čaká na TFN titulový súboj o šampióna strednej váhy.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)