Nate Diaz po tlačovej konferencii: „Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."

Nate Diaz len krátko po oficiálnom oznámení jeho zápasu s Dustinom Poirierom na Twitter napísal, že duel sa nekoná.

Diaz nebol veľmi zhovorčivý už na tlačovej konferencii, na ktorú prišiel neskôr ako ostatní bojovníci. Vypustil zo seba len niekoľko viet. Tou azda najzaujímavejšou bola odpoveď na otázku, či má záujem o trilógiu s Conorom McGregorom. 

„Ja som už dvakrát vyhral, takže tretí zápas nepotrebujem."

UFC na záver tlačovej konferencie oficiálne predstavilo súboj Nurmagomedov vs. McGregor ako hlavný zápas podujatia UFC 229. Diaz hneď po úvodných sekundách video upútavky na titulový duel v ľahkej váhe opustil miestnosť a na svoj Twitter pridal príspevok, ktorý veľmi rýchlo obletel internet.

„Na tom turnaji nezápasím, srať na UFC."

Nie je jasné, čo konkrétne Diaza nahnevalo. Nate si možno myslel, že McGregor a Khabib budú hlavným zápasom turnaja, na ktorom zápasí on, alebo sa naopak cítil byť oklamaný, že nezápasí na rovnakom podujatí ako oni.

„Čoskoro sa dozvieme, či vlastne budem bojovať," povedal Diaz novinárom po opustení tlačovej konferencie. Diaz si ešte posťažoval, že UFC vraj naschvál zdržalo jeho príchod

 

 

 
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)