Nate Diaz: Khabib a Conor sú moje štetky

Hoci nevieme, či sa vlastne Nate Diaz naozaj vracia do klietky, Diaz sa minimálne vrátil na oči fanúšikov.

Po piatkovej tlačovej konferencii, ktorú opustil predčasne v momente, keď UFC oficiálne predstavovalo duel Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor, Diaz okrem iného potvrdil, že naozaj nemá v láske aktérov hlavného zápasu UFC 229.

Diaz si nebral servítku pred ústa a McGregora s Khabibom nazval svojimi štetkami. „Jednému som nakopal zadok a druhého som prefackal, takže sú to moje štetky.

„Dal som mu facku (Khabibovi) a on s tým nič neurobil. Bál sa o svoj život. On a tí jeho ruskí kamoši, všetko sú to len štetky.“

Novinári sa ešte Diaza spýtali, čo by povedal na to, že by sa stretol s víťazom tohto duelu. A odpoveď? Klasický Nate Diaz: „Ja som tu víťaz.“
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)