Priteľským obedom by som to úplne nenazval, hovorí Reinders na stretnutie s Karešom


V kruhoch MMA je už dlhšie známy fakt, že promotér XFN Petr Kareš a tréner André Reinders sa príliš nemajú v láske. V našom nedávnom rozhovore ale Kareš naznačil, že sa s Reindersom všetko vyriešilo a teśí sa na ďalšiu spoluprácu. Dokonca mali byť obaja aktéri na spoločnom obede. K spoločnému stretnutiu ale neprišlo náhodou, pričom dôvod prezradil sám André Reinders.

“Ano, měl jsem schůzku s Petrem Karešem, ale přátelským obědem bych to asi úplně nenazýval. Bylo to kafe ve tři odpoledne a důvodem schůzky bylo to, že lidé spjatí s XFN opakovaně oslovovali bojovníky z našeho týmu s různými nabídkami. Kluci jsou ale loajální a dobře chápou smysl fungování týmu, takže všichni do jednoho dotyčné odkázali na mě. Na schůzce jsme si tedy především vyjasnili to, že bojovníky Reinders MMA zastupuji já a Petr Kareš přišel s nějakými nabídkami pro naše kluky. Toť vše.”

O akých bojovníkov sa jednalo nevieme, ale je známe, že najväčšie hviezdy Reinders MMA pôsobia v Oktagone a tak aj tieto zákulisné ťahy môžu byť súčasťou boja najväčších domácich organizácií.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND