Talentovaného Branislava Zuzáka čaká krst ohňom

Keď hovoríme o liahni talentov, na popredných miestach určite nebude chýbať trnavský Spartakus. Veď v Oktagon Výzve pôsobí Karol Ryšavý a do profi kolotoča úspešne vstúpil aj Branislav Zuzák. A práve druhý menovaný má pred sebou poriadnu skúšku v podobe Davida Hošeka.

“Je to kvalitný super, výborný boxer, ako som videl. Príprava na zápas ide perfektne, uvidíme, čo sa stane v zápase,” prezradil Zuzák, ktorého ešte čaká jeden kemp a bude, ako sám uviedol, ´ready´. S Hošekom to ale určite nebude mať ľahké, veď skúsený Čech dokázal v poslednom zápase vybojovať remízu proti Tomášovi Bolovi.

V aréne Ondreja Nepelu to ale bude iná pesnička, čoho si je vdomí aj Zuzák. “Teším sa z toho, je to veľká vec.”

Zuzák si pritom svoju premiéru v profi kolotoči odbil iba nedávno na podujatí Pit Cage Fighting 18, kde dokázal poraziť Petra Sameka. “Prvý profi zápas boli silné emócie, veľmi som sa tešil zo zápsu aj z výhry.” Obaja bojovníci sa už aj stihli stretnúť a prehodiť pár slov. “Pozdravili sme sa na futbalovom turnaji. Povedal mi, že mi drží palce, je to super chalan.”
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko