Talentovaného Branislava Zuzáka čaká krst ohňom

Keď hovoríme o liahni talentov, na popredných miestach určite nebude chýbať trnavský Spartakus. Veď v Oktagon Výzve pôsobí Karol Ryšavý a do profi kolotoča úspešne vstúpil aj Branislav Zuzák. A práve druhý menovaný má pred sebou poriadnu skúšku v podobe Davida Hošeka.

“Je to kvalitný super, výborný boxer, ako som videl. Príprava na zápas ide perfektne, uvidíme, čo sa stane v zápase,” prezradil Zuzák, ktorého ešte čaká jeden kemp a bude, ako sám uviedol, ´ready´. S Hošekom to ale určite nebude mať ľahké, veď skúsený Čech dokázal v poslednom zápase vybojovať remízu proti Tomášovi Bolovi.

V aréne Ondreja Nepelu to ale bude iná pesnička, čoho si je vdomí aj Zuzák. “Teším sa z toho, je to veľká vec.”

Zuzák si pritom svoju premiéru v profi kolotoči odbil iba nedávno na podujatí Pit Cage Fighting 18, kde dokázal poraziť Petra Sameka. “Prvý profi zápas boli silné emócie, veľmi som sa tešil zo zápsu aj z výhry.” Obaja bojovníci sa už aj stihli stretnúť a prehodiť pár slov. “Pozdravili sme sa na futbalovom turnaji. Povedal mi, že mi drží palce, je to super chalan.”
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!