XFN, PCF a MAMMAL spojili sily, mladé talenty neboli ešte nikdy bližšie veľkým pódiám

Na domácej scéne existuje viacero zabehnutých organizácií, ktoré vychovali naše najväčšie hviezdy. Najstaršou je ale Pit Cage Fighting, ktorý v decembri napíše už svoju 19. kapitolu. A práve s touto organizáciou zastúpenou Dávidom Kedžuchom podpísal promotér XFN Petr Kareš spoluprácu.

A nie je to iba spojenie XFN a PCF, túto dvojicu totiž doplní aj amatérska liga MAMMAL, ktorá má za sebou už dva úspešné turnaje. Spojenie týchto troch organizácii má zaručiť rast tých najväčších talentov, čo je aj prioritou spolupráce.

“Našim cieľom je nastavenie cesty bojovníka,” objasňuje Dávid Kedžuch. “Fighter, ktorý bude v amatérskej lige MAMMAL úspešný, bude podávať kvalitné výkony a bude sa pravidelne zúčastňovať všetkých kôl, bude prednostne postavený do nastávajúcich podujatí PCF.”

Tuto ale cesta nekončí, pretože práve Pit Cage Fighting bude bránou na tie najväčšie podujatia organizácie XFN. “ Keď bojovník bude následne úspešne čeliť výzvam na podujatiach Pit Cage Fighting, bude samozrejmosťou, že sa bude posúvať na väčšie podujatia. Doporučíme ho XFN, ktoré ho začlenení do štartovky niektorého zo svojich podujatí,” pokračuje Kedžuch a dodáva, že rovnako sa fanúšikovia PCF môžu tešiť na hviezdy z XFN.

Okrem spolupráce na budovaní hviezdnych bojovníkov už od mladých talentov sa organizácie dohodli aj na spoločnej propagácii turnajov a následnému zviditeľňovaniu MMA na Slovensku.

Prvú spoluprácu naplánovalo trio už na koniec októbra, keď v Levoči usporiadá podujatie amatérskej ligy MAMMAL. Mladé talenty tak majú jedinečnú možnosť prepracovať sa až na tie najväčšie pódiá domácej scény.

 
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko