Jon Jones konečne spoznal svoj trest od USADA!

Bývalý dvojnásobný šampión poloťažkej váhy Jon Jones spoznal svoj trest za minuloročný pozitívny dopingový nález spred turnaja UFC 214, na ktorom v odvete porazil Daniela Cormiera, no výsledok tohto duelu bol práve kvôli Jonesovmu prehrešku zmenený na No Contest.

USADA Jonesa potrestala 15-mesačným trestom, ktorého platnosť vyprší 28. októbra.

"Je ťažké popísať, čo teraz cítim," napísal Jones na svoj Twitter. "Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí pri mne stáli počas najťažších chvíľ môjho života. Znamená to pre mňa veľa a vždy bude. Teraz však nastal čas sústrediť sa na cestu predo mnou. Oficiálne sa mi uvoľnila cesta k znovuzískaniu môjho opasku."

Dlžka Jonesovho trestu znamená, že ´Bones´ by so do akcie mohol vrátiť na podujatí UFC 230, tak ako sa o tom už dlhšie povráva.

Jones by sa v hlavnom zápase tohto turnaja mohol stretnúť s Alexandrom Gustafssonom alebo Danielom Cormierom. Vzhľadom na načasovanie oznámenia Jonesovho trestu sa dá takmer s istotou povedať, že UFC skutočne na dnešnej tlačovej konferencii s Khabibom a McGregorom v New Yorku oznámi hlavný zápas galavečera, ktorý bude 3. novembra hostiť Madison Square Garden.

 

 
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)