Bude to osobné! Duel Koky vs Tripšanský rozdelí Spišskú Novú Ves na dva tábory.

Ladislav Koky ide zasa do boja. Tentokrát to ale bude na podujatí PCF 19 čosi špeciálne, keď hviezdu Pit Gym Levoča vyzval Denis Tripšanský, ktorý je odchovancom práve Dávida Kežducha, trénera Pit Gymu. Tripšanský ale klub opustil a momentálne pôsobí v Top Teame Košice. A tu ešte nekončime, zápasiť sa totiž bude o opasok šampióna bantamovej váhy.

Tripšanský pred duelom prízvukuje, že by mal mať hmotnostnú prevahu a hlavnú výhodu vidí v boji v postoji, kde by mal súboj aj ukončiť. Koky má ale pre svojho vyzývateľa odpoveď. “Denis ma vyzval asi preto, lebo si myslí že ma dokáže poraziť, tak ako už povedal v promo videu, v ktorom zdôraznil že ma ukončí v stand upe. Uvidíme, ako dlho to udrží v postoji a potom sa ukáže, či so mnou dokáže bojovať aj na zemi.”

Pre región Spišská Nová Ves je tento súboj najlepšou správou, keďže obaja bojovníci pochádzajú z tohto regiónu, čoho si je vedomí aj promotér Pavol Hrubý, ktorý podotýka, že nepôjde iba o obyčajný duel, ale nepriamo aj o duel medzi gymami, v ktorých momentálne bojovníci pôsobia.

“Po úspešnom PCF 18, kde získal titul šampióna PCF Ladislav ´Black Prince´ Koky, sa promotéri PCF dopočuli o výzve bývalého fightera Denisa Tripšanského na adresu šampióna Kokyho. Keďže Denis je odchovancom Pit Gymu Levoča, gymu, ktorý ho priviedol k MMA, kde strávil päť rokov pod vedením Davida Kedžucha a následne odišiel do iného klubu a zvolil si tak inú cestu, bude chcieť dokázať, že jeho zvolená cesta bola tá správna. Rovnako ale aj Laco bude chcieť dokázať, že správnou voľbou bolo ostať a zažívať progres v Pit Gyme Levoča.”

Za odchodom Tripšanského z Pit Gymu mal pritom stáť rozchod trénerov Dávida Kedžucha a Bohuša Duľu, pričom Koky ostal v Levoči pod dohľadom Kedžucha, Tripšanský na druhej strane šiel v Duľových šľapajach.

Už teraz je tak jasné, že atmosféra v Spišskej Novej Vsi bude vybičovaná, čoho si je vedomí aj Koky, ktorý posiela súperovi odkaz. “Chcel by som mu odkázať, nech poriadne maká, lebo ani ten dobrý postoj mu na mňa nebude stačiť.”


 

 

 
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!