Glory predstavilo 8-čkovú pyramídu ťažkých váh aj s Tomášom Možným!

Jedna z najprestížnejších K1 organizácii sveta - Glory, predstavila svojim fanúšíkom prvé informácie k blížiacemu sa turnaju Glory 52 Rotterdam.

Na ňom prebehne netradične 8-ćková pyramída a to hneď zápasníkov ťažkej váhy. To znamená, že víťaž tejto pyramídy bude musieť odboxovať 3 zápasy v priebehu jedného večera!

Takýto systém fungoval v starej K1 v Japonsku a tento krok od Glory považújem za správny. Pretoźe ťažká váha v Glory pri dominancii Verhoevena potrebovala oźivenie a toto je ten správny spôsob.

Výborná správa pre slovenských fanúšikov je, źe do tejto pyramídy bol zaradený aj náš Tomáš Možný z Body Gymu Poprad!

Okrem neho ale pyramída obsahuje mená ako Benjamin "Mister Gentleman" Adegbuyi, Jamal “The Goliath” Ben Saddik, Jahfarr Wilnis, Guto Inocente a Junior "The Juggernaut" Tafa. Zvyšné dve mená predstaví Glory neskôr.

Ale uź teraz je isté, že v 1. zápase sa Tomáš Možný stretne s jedným z prvých 4 menovaných. Takźe bezpochyby to bude pre Tomáša najväčší test v jeho kariére!

Budeme držať palce!
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)