Vlada Moravčíka čaká v sobotú zápas o svetový titul WMC!

Už túto sobotu sa uskutočńí vo švajčiarskej Ženeve prestížne podujatie Fight Legend, kde Slovensko bude zastupovať Vlado Moravčík a Lukáš Mandinec.

Podujatía obsahuje zápasy K1 a Muay Thai s menami ako Jerome Le Banner, Karim Bennoui, Yoann Kongolo alebo v hlavnom zápase Yohan Lidon proti Vladovi Moravčíkovi.

Pre Vlada Moravčíka z Dracula Gymu to bude už tretí vzájomný duel s Lidonom, kde predoślé 2 jasne vyhral. Tentoraz je ale v 5-kolovom zápase v hre svetový titul WMC, čo je v profi ringu v Muay Thai tá najprestížnejšia asociácia!

Náš druhý zástupca, Lukáš Mandinec z Victory Gym Trenčín bude čeliť svojej najväčšej výzve v kariére. V K1 zápase bude čeliť francúzskej legende Karimovi Bennoui, ktorý má na svojom konte svetové tituly WKN, ISKA alebo predchodcu Glory, It´s Showtime!

Držíme chalanom palce!
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!