Vlada Moravčíka čaká v sobotú zápas o svetový titul WMC!

Už túto sobotu sa uskutočńí vo švajčiarskej Ženeve prestížne podujatie Fight Legend, kde Slovensko bude zastupovať Vlado Moravčík a Lukáš Mandinec.

Podujatía obsahuje zápasy K1 a Muay Thai s menami ako Jerome Le Banner, Karim Bennoui, Yoann Kongolo alebo v hlavnom zápase Yohan Lidon proti Vladovi Moravčíkovi.

Pre Vlada Moravčíka z Dracula Gymu to bude už tretí vzájomný duel s Lidonom, kde predoślé 2 jasne vyhral. Tentoraz je ale v 5-kolovom zápase v hre svetový titul WMC, čo je v profi ringu v Muay Thai tá najprestížnejšia asociácia!

Náš druhý zástupca, Lukáš Mandinec z Victory Gym Trenčín bude čeliť svojej najväčšej výzve v kariére. V K1 zápase bude čeliť francúzskej legende Karimovi Bennoui, ktorý má na svojom konte svetové tituly WKN, ISKA alebo predchodcu Glory, It´s Showtime!

Držíme chalanom palce!
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)