Vlada Moravčíka čaká v sobotú zápas o svetový titul WMC!

Už túto sobotu sa uskutočńí vo švajčiarskej Ženeve prestížne podujatie Fight Legend, kde Slovensko bude zastupovať Vlado Moravčík a Lukáš Mandinec.

Podujatía obsahuje zápasy K1 a Muay Thai s menami ako Jerome Le Banner, Karim Bennoui, Yoann Kongolo alebo v hlavnom zápase Yohan Lidon proti Vladovi Moravčíkovi.

Pre Vlada Moravčíka z Dracula Gymu to bude už tretí vzájomný duel s Lidonom, kde predoślé 2 jasne vyhral. Tentoraz je ale v 5-kolovom zápase v hre svetový titul WMC, čo je v profi ringu v Muay Thai tá najprestížnejšia asociácia!

Náš druhý zástupca, Lukáš Mandinec z Victory Gym Trenčín bude čeliť svojej najväčšej výzve v kariére. V K1 zápase bude čeliť francúzskej legende Karimovi Bennoui, ktorý má na svojom konte svetové tituly WKN, ISKA alebo predchodcu Glory, It´s Showtime!

Držíme chalanom palce!
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!