Ján Hudák: V zápase čakajte nenávisť

Už iba pár hodín nás delí od podujatia Night of Champions 5, na ktorom sa predstaví aj Ján Hudák. Ten sa v co-main evente večera postaví Janosovi Domemu, s ktorým nemá najlepší vzťah ani mimo klietky. A aj preto bude tento duel jedným z vrcholov večera.

„Keď sa niekde stretneme, hlavne na galavečeroch v Komárne, tak stále po mne zazerá. Presne to ale chcem, bude to v zápase nenávisť a to presne potrebujem,“ hovorí Hudák.

Domeho poznajú fanúšikovia hlavne z turnajov Cage Fighting a na trnavskej pôde to bude mať určite ťažšie. „Videl som ho iba v jednom zápase, kde išiel so Sušinom. Bol to ale veľmi krátky zápas, keď sa Dome tuším zranil už v prvom kole.“

V Trnave sa očakáva vypredaná športová hala a tak bude Hudáka hnať aj domáce publikum. „Strašne sa teším na duel, lebo cítim, že sa každým dňom zlepšujem a chcem to aj ukázať,“ ukončuje Hudák.

 
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!