Výborné výkony Pit Gymu na východe aj západe

Víkend priniesol poriadnu dávku MMA, pričom na dvoch turnajoch, konajúcich sa na opačných stranách Slovenska v Trnave a Košiciach, mal zastúpenie aj Pit Gym Levoča.

V Košiciach si svoj ďalší zápas v kariére odbil Miroslav ´Siro´ Holub, ktorý v poslednej chvíli naskočil do štartovky East Pro Fight 21. Jeho súperom bol 12-násobný majster Slovenska v boxe Michal Zatorský, pre ktorého to bola MMA premiéra a súboj tak bol očakávaný hlavne z pohľadu etablovania sa do nového športu. Vstup do klietky Zátorskému ale vôbec nevyšiel, keď zverenec Dávida Kedžucha dokonale dodržal taktiku a k ničomu ho nepust

„Dlhodobejšie skúsenosti s MMA pretavil Holub do jednoznačného víťazstva, keď súpera ukončil v prvom kole na submission guillotine choke,“ komentuje duel Pavol Hrubý, ktorý stál v Holubovom rohu.

V akcii bol aj Leonard ´Pretty Boy´ Spišský, ktorý si na podujatí Night of Champions 5 pripísal svoje ďalšie profi víťazstvo, keď dokázal prebodovať Šutku. „Očakávaný súboj dvoch strikerov splnil všetky predpoklady. 18-ročný talent z Pit Gymu Levoča celý zápas kontroloval a svoju dominanciu pretavil do jednohlasného verdiktu. Rastie nám ďalší talent a hviezdička z tradičného klubu, ktorý svojou prácou a výsledkami potvrdzuje svoj MMA progres.“

Holuba aj Spišského uvidíme tento rok ešte raz, keď sa 22. decembra predstavia na podujatí PCF 19. Môžeme očakávať, že obaja bojovníci budú mať kvalitných súperov a výhra nepríde zadarmo, čo prízvukujú aj promotéri. „Spolu s Dávidim Kedžuchom im cestu za víťazstvom určite neuľahčíme. My sme radi, že v Pit Gyme Levoča sa pracuje dobre, systematicky, čo vidieť aj na progrese a výsledkoch našich fighterov,“ dodáva Hrubý.
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!