Bolo zverejnené video zo zatknutia Stephena Bonnara

Na povrch sa dostalo video zo zatknutia člena Siene slávy UFC.  

Stephen Bonnar, finalista prvej série reality šou The Ultimate Fighter, bol cez víkend zatknutý za jazdu pod vplyvom alkoholu. Bonnar sa podľa vyhlásenia polície v nedeľu (28.10) o 13:15 miestneho času na medzištátnej diaľnici I-15 vo svojom Cadillacu CTS pohyboval rýchlosťou asi 145 km/h.

Jeho auto ešte pred príchodom polície zastavili znepokojení vodiči iných áut, ktorí si všimli, že vodič červeného Cadillacu jazdí veľmi zvláštne. Aby zabránili prípadnému dopravnému incidentu, obkľúčili Bonnarové auto a donútili ho zastaviť. 

Bonnar teraz čelí obvineniam z jazdy pod vplyvom, ohrozovania okolitej premávky a bránenia pri zatknutí. Keďže ho opitého za volantom pristihli už po tretíkrát, tentoraz sa už zrejme tvrdšiemu tresti nevyhne.

Bonnarov zápas s Forrestom Griffinom je považovaný za jeden z najdôležitejších duelov v dejinách MMA. Bonnar napriek prehre vo finále prvej série TUF získal kontrakt s UFC, kde sa predstavil v 15 súbojoch s bilanciou 8-7.

Počas svojej kariéry Bonnar zápasil s viacerými šampiónmi, medzi ktorých patria Jon Jones, Lyoto Machida či Anderson Silva. Práve po prehre so Silvom bol v roku 2012 pozitívne testovaný na steroidy. O dva roky na to sa pokúsil o návrat do klietky, avšak na podujatí Bellator 131 na split decision podľahol Titovi Ortizovi.

 
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)