ACB a WFCA by sa údajne mohli spojiť do jednej organizácie

Ruský novinár Denis Geyko prišiel so zaujímavým tvrdením. 

"ACB (Absolut Championship Berkut) a WFCA (World Fighting Championship Akhmat) by sa podľa mojich informácií mohli zlúčiť do jednej organizácie," napísal Geyko na twitter.

Organizácia ACB pred niekoľkými mesiacmi priznala finančné problémy. Na to boli oznámené veľké zmeny, ktoré mali kompletne zmeniť chod tejto ruskej organizácie, ktorá v apríli tohto roka zavítala aj do Bratislavy.

ACB odvtedy organizovalo len jeden turnaj v Krasnodare. O pár dní sa ešte ACB predstaví v Moskve a to by malo byť na tento rok všetko. Zatiaľ nie je jasné, akým smerom sa chce organizácia uberať od budúceho roka.

Jednou z možností je však očividne aj zlúčenie s čečenskou ligou.
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)