ACB a WFCA by sa údajne mohli spojiť do jednej organizácie

Ruský novinár Denis Geyko prišiel so zaujímavým tvrdením. 

"ACB (Absolut Championship Berkut) a WFCA (World Fighting Championship Akhmat) by sa podľa mojich informácií mohli zlúčiť do jednej organizácie," napísal Geyko na twitter.

Organizácia ACB pred niekoľkými mesiacmi priznala finančné problémy. Na to boli oznámené veľké zmeny, ktoré mali kompletne zmeniť chod tejto ruskej organizácie, ktorá v apríli tohto roka zavítala aj do Bratislavy.

ACB odvtedy organizovalo len jeden turnaj v Krasnodare. O pár dní sa ešte ACB predstaví v Moskve a to by malo byť na tento rok všetko. Zatiaľ nie je jasné, akým smerom sa chce organizácia uberať od budúceho roka.

Jednou z možností je však očividne aj zlúčenie s čečenskou ligou.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu