Pred rokom bojoval s Jardom Jartimom, teraz má zálusk na Eddieho Alvareza!

Rastúca singapurská hviezda Amir Khan (11-3) vyhlásila svoj zámer vyzvať novú akvizíciu ONE Championship, Eddieho Alvareza (29-6, 1NC).

Khan bude mať 23. novembra titulový zápas proti filipínčanovi Eduardovi Folayangovi na turnaji ONE: CONQUEST OF CHAMPIONS v Manile.  Po tomto súboji vyjadril záujem začiatkom budúceho roka bojovať s Alvarezom.

"Áno, som stopercentne za to, aby som s ním bojoval," hovorí pre bjpenn.com Khan.

"Alvarez je legendou športu, takže bude pre mňa cťou stretnúť sa s ním," dodal. "V mojej mysli viem, že v určitom okamihu budem čeliť Eddiemu Alvarezovi, a keď vyhrám opasok, budem sa s ním musieť stretnúť budúci rok.

V tomto momente som to vypustil z hlavy, a aj keby som získal ten opasok, nebudem mať dlhú dovolenku.

Budem mať týždeň odpočinok a potom sa vrátim do tréningu. Musíš byť pripravený," dodáva Khan.

Singapurský menovec slávneho boxera ešte pred rokom zápasil s českým bojovníkom Jaroslavom Jartimom (10-7-1). V septembri minulého roka ho zdolal na KO v prvom kole. Od tohto zápasu si v organizácií ONE pripísal tri výhry a jednu porážku, pričom momentálne ťahá šnúru dvoch výhier v rade.
Kam ďalej

Karlos Vémola a Jeremy Kimball si to slovne rozdali po turnaji Oktagon 11XFN prichádza do O2 arény so zápasom Muradov vs. Kincl!Leonard Spišský: Mám podmienku, že sa musím dobre učiťZdeno Chára o súboji s Conorom McGregorom: Užil by som si toAnthony Pettis ako prvý bojovník knokautoval Stephena Thompsona!Podujatie Cage Fighting 6 prinieslo pekné ukončenia, ale aj infarktové stavy