Zamieri do ONE aj Sage Northcutt?

Organizácia ONE Championship v poslednom období výrazne zbrojí. Ázijský gigant do svojich radov v posledných týždňoch získal Eddieho Alvareza a historickou výmenou za Bena Askrena aj Demetriousa Johnsona.

A na ceste je možno ďalší veľký príchod. Najnovším prírastkom do rodiny ONE by vraj mohol byť Sage Northcutt.

Northcuttovi po jeho poslednom zápase vypršala zmluva s UFC. Keďže od júla už veľmi pravdepodobne vypršalo aj exkluzívne obdobie, počas ktorého s ním mohlo rokovať jedine UFC, Northcutt by už mal mať voľnú ruku pri výbere svojho nasledujúceho pôsobiska.

´Super Sage´ by pokojne mohol aj naďalej zostať v UFC, no momentálne to vyzerá tak, že jeho novým domovom môže byť práve ONE. Prezident ázijskej organizácie Chatri Sityodtong na svojom facebookovom profile potvrdil, že Northcutt bude jedným z hostí na tohtotýždňovom turnaji ONE: Heart of the Lions. 

Iste, to by ešte nemuselo nič znamenať. No ďalšími hosťami budú okrem dlhoročných zápasníkov ONE, a to Angely Lee a Aung La N Sanga, aj nové posily Demetrious Johnson a Eddie Alvarez. Northcutt by teda mohol byť predstavený spoločne s nimi.

Navyše, Chatri Sityodtong pre portál MMANytt poskytol nasledujúce vyjadrenie o mladom, stále len 22-ročnom bojovníkovi. "Sage Northcutt je mimoriadne nadaný, hviezdny športovec, ktorý stelesňuje pravé hodnoty a ducha bojových umení."
Kam ďalej

Karlos Vémola a Jeremy Kimball si to slovne rozdali po turnaji Oktagon 11XFN prichádza do O2 arény so zápasom Muradov vs. Kincl!Leonard Spišský: Mám podmienku, že sa musím dobre učiťZdeno Chára o súboji s Conorom McGregorom: Užil by som si toAnthony Pettis ako prvý bojovník knokautoval Stephena Thompsona!Podujatie Cage Fighting 6 prinieslo pekné ukončenia, ale aj infarktové stavy