Anthony Johnson bude určite znovu bojovať, chce zápas s Jonesom v ťažkej váhe, hovorí jeho manažér

Anthony 'Rumble' Johnson odišiel do športového dôchodku v apríli 2017 a pre mnohých fanúšikov to bolo veľké prekvapenie. Ale ako väčšina vecí, nemusí to trvať navždy.

Od svojho odchodu do dôchodku sa Rumble venuje kulturistike a začal aj vlastný biznis s marihuanou.

Johnsonov manažér Ali Abdelaziz uviedol v MMA Show Ariela Helwaniho, že dvojnásobný titulový vyzývateľ v poloťažkej kategórii sa v budúcnosti vráti späť.

"Hovoril som o tom s Rumblem minulý týždeň, hej? A on povedal, že ak Jon Jones bude bojovať s Danielom Cormierom ako ťažká váha, a ak vyhrá, chce sa vrátiť späť a toto je jediný zápas, kvôli ktorému to spraví – zápas s Jonom Jonesom.

Anthony Johnson má momentálne 285 libier. Chce sa vrátiť ako ťažká váha. Myslím, že to musí byť niečo iné. Nemôže sa len tak vrátiť. Chýba mu tento šport a hovorí, že sa vráti, aby bojoval s niekým ako je Jon Jones.

Momentálne sa zábava s bodybuildingom. Bol v tom športe dlho, šetrí svoje telo a má zábavu."

Pri prípadnom návrate bude musieť Johnson prejsť šesťmesačným testovaním na zakázané látky, pretože vstúpi späť do skúšobného programu USADA.

Johnson mal čeliť Jonovi Jonesovi na UFC 187 v máji 2015, ale súboj bol zrušený kvôli Jonesovým problémom so zákonom. Namiesto toho Johnson bojoval s Danielom Cormierom v zápase o voľný titul, v ktorom Cormier vyhral v treťom kole na submission.

Johnsonov posledný súboj sa odohral minulý rok tiež proti Cormierovi a výsledok bol dokonca rovnaký, s výnimkou, že to bolo o jedno kolo skôr - v druhom.

Cormier je jediný muž, ktorý porazil Johnsona v zápasoch, ktoré sa konali v poloťažkej alebo ťažkej hmotnostnej kategórií. Rumble má skóre 12-2 zo svojich posledných štrnástich zápasov (22-6 celkovo).

Pokiaľ ide o Jonesa, jeho ďalší zápas sa uskutoční na UFC 232 už 29. decembra, kde si to v odvete rozdá s Alexandrom Gustafssonom o voľný titul v poloťažkej váhe.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko