Bývalá MMA bojovníčka bola zvolená do Kongresu Spojených štátov

Sharice Davids sa len pred štyrmi rokmi pokúšala o splnenie svojho sna, ktorý predstavoval kontrakt s UFC.

Davids sa v roku 2014 objavila na castingu 20. série reality šou The Ultimate Fighter, ktorá korunovala historicky prvú šampiónku divízie strawweight. Aj keď sa napokon do šou nedostala, na castingu dokázala uškrtiť súčasnú bojovníčku z top 10, brazílčanku Ninu Ansaroff, ktorá je priateľkou šampiónky bantamovej váhy Amandy Nunes.

Davids za to dokonca dostala finančný bonus od Dana Whitea. Na miestenku v šou to ale nestačilo.

Po neúspechu na castingu TUF sa Davids rozhodla skončiť s kariérou v MMA a vydať sa na politickú dráhu. Tam už po pár rokoch dokázala to, čo nikto pred ňou.

Ako vôbec prvá lesbička a Indiánka, členka kmeňa Ho-Chunk, sa dostala do Snemovne reprezentantov Spojených štátov. Davids bola v utorkových voľbách zvolená do dolnej komory Kongresu ako reprezentantka štátu Kansas. Davids je prvou osobou otvorene sa hlásiacou k LGBT komunite, ktorú zvolili v štáte Kansas.

Davids v klietke zápasila v rokoch 2006-2013. Ako amatérka zaznamenala rekord 5-1, ako profesionálka si pripísala zhodne po jednej výhre a jednej porážke.
Kam ďalej

Karlos Vémola a Jeremy Kimball si to slovne rozdali po turnaji Oktagon 11XFN prichádza do O2 arény so zápasom Muradov vs. Kincl!Leonard Spišský: Mám podmienku, že sa musím dobre učiťZdeno Chára o súboji s Conorom McGregorom: Užil by som si toAnthony Pettis ako prvý bojovník knokautoval Stephena Thompsona!Podujatie Cage Fighting 6 prinieslo pekné ukončenia, ale aj infarktové stavy