Floyd Mayweather: Nikdy som nesúhlasil s oficiálnym zápasom!

Bola to priam neuveriteľná informácia, keď svet obletela správa, že sa Floyd Mayweather stretne s neznámim Japoncom. Dnes je všetko inak, keď mayweather objasnil situáciu na sociálnych sieťach. 

„Keďže som späť na americkej pôde po dlhej ceste plnej sklamaní do Tokia, mám čas vám povedať pár slov k plánovanému eventu, ktorý bol práve ohlásený na 31. december.

Predovšetkým chcem na prvom mieste všetkých uistiť, že ja, Floyd Mayweather, som nikdy nesúhlasil s oficiálnym zápasom s Thensin Nasukawom. V skutočnosti (pri všetkej úcte) som o ňom nepočul až do mojej cesty do Japonska. Bol som požiadaný participovať na 9-minútovej exhibícii na 3 kolá s bojovníkom, ktorého vybral ´Rizin Fighting Federation´.

Pôvodne som bol informovaný Bretom Johnsonom z ´One Entertainment´, že pôjde o exhibíciu pre malú skupinu bohatých divákov, za veľmi vysokú odmenu. Táto exhibícia bola predtým označovaná ako ´špciálny súboj´, čiste pre účel zábavy s žiadnym úmyslom prezentovania ako oficiálneho turnaja a už vôbec nie vysielaného do celého sveta.

Keď sme dorazili na tlačovú konferenciu, ja a môj tím sme boli úplne vykoľajený z nového smeru, akým sa tento event začal uberať. Mali sme to okamžite zastaviť.

Chcem sa úprimne ospravedlniť mojim fanúšikom za veľmi zavádzajúce informácie, ktoré boli oznámené počas tlačovej konferencie a môžem vás uistiť, že som bol totálne rozčarovaný z dohôd, ktoré boli spravené bez môjho povolenia.

Kvôli niekoľkým fanúšikom zo všetkých kútov sveta, ktorí sa zúčastnili na tlačovej konferencii, som sa zdráhal narušiť konferenciu a bojovať proti slovám, ktoré boli vyrieknuté. Za to sa skutočne ospravedlňujem.

Som boxer na dôchodku, ktorý zarobí neuveriteľné množstvo peňazí za to, že sa niekde objaví, dá rozhovor, či sa zúčastní malej exhibície.“
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)