Cage Fighting do Komárna zasa prinesie kvalitné MMA!

Už v sobotu si fanúšikovia vychutnajú piate pokračovanie podujatia Cage Fighting. Na programe bude 14 MMA zápasov, pričom hlavná karta, ktorá pozostáva z piatich duelov, bude prebiehať podľa plných profi pravidiel.

Na scéne sa objavia známe tváre z domácich gymov, ale aj zahraniční bojovníci z Maďarska, Srbska a Českej republiky. „Diváci sa môžu tešiť hlavne na 2 veľmi dobré súboje. Prvý prebehne medzi českým reprezentantom Vojtechom Garbom a Martin Kaluczom z Maďarska. Hlavný zápas bude mať Krisztian Simon z Gabčíkova s veľmi skúseným thaiboxerom Denisom Farkašom,“ prezrádza organizátor podujatia Tamas Veselý.

 

Na podujatí sa okrem týchto mien predstaví aj Michal ´Šaman´ Dobiáš, ktorý sa pôvodne mal stretnúť s Pascalom Kloserom, nakoniec sa ale postaví Robertovi Tsenizemu zo Srbska. „Dobiáš nám ukázal veľké srdce bojovníka aj na CFK4 v súboji s Adamom Horváthom a aj teraz s jeho prístupom, keď pre zdravotné problémy nezrušil svoj zápas, len nás poprosil, aby sme dohodli s Kloserom súboj vo vyššej váhe. Pre nás je dôležité, aby zápasník neriskoval zdravie a tak sme sa pokúšali o kompromis, bohužiaľ do toho Kloser nešiel a tak ho v Komárne neuvidíme,“ objasňuje Veselý.

Aj napriek miernej zmene ale môžeme očakávať parádnu atmosféru, keď sa aj na piaty pokus čaká vypredaná hala! V hľadisku pritom nebudú chýbať mená ako Attila Végh, Ivan Buchinger, Ilja Skondrič, Gabor Boráros, Tomas Deák, či Vojto Barborík. A nebude chýbať ani ostrieľaná rozhodcovská dvojica Čambal – Hudák.

„Váženie bojovníkov prebehne v piatok v kaviarni Cool Bar Komárno. Lístky sú dostupné na stránke predpredaj.sk, v každom T-Come na Slovensku a na mieste od 16:30! Predaj VIP lístkov sa ukončime sobotu o 10:00,“ dodáva Veselý.
Kam ďalej

OKTAGON Výzva 3 už dnes!Môžete očakávať novodobú školu MMA, hovorí Vojto BarboríkIdem si po teba, buď pripravený kamarát, odkazuje Rimbon Vémolovi!Ivan Buchinger podpísal exkluzívny kontrakt s XFNKhabib: Čosi ho naučím, občas ho prefackám, dám mu lekciuVémola pozýva Piráta na XFN: Dokážem Slovensku, že Pirát je namyslený blbec!