UFC Denver: Šialené KO ROKA v podaní Yaira Rodrigueza!

Famózny hlavný zápas Fight Nightu v Denveri bol tou pravou oslavou 25. výročia založenia UFC. Yair Rodriguez a aj ´The Korean Zombie´ Chan Sung Jung predviedli presne to, čo sa od nich očakávalo, ba ešte čosi navyše.

Avšak v úplnom závere prišlo niečo, o čom sa bude hovoriť ešte veľmi dlhú dobu. Zombie sa v posledných sekundách vrhol do útoku, pričom príliš nemyslel na obranu, a to sa mu vypomstilo. Rodriguez Zombieho, ako aj celý svet, sekundu pred koncom piateho kola a aj celého duelu šokoval nečakaným lakťom.

Toto Rodriguezove víťazstvo je o to neuveriteľnejšie, že ak by došlo k čítaniu lístkov bodových rozhodcov, víťazom by sa stal Zombie, ktorý pred štvrtým kolom oficiálne viedol u dvoch rozhodcov pomerom 39-37. Tretí rozhodca mal po štvrtom kole remízový stav 38-38.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu