UFC Denver: Šialené KO ROKA v podaní Yaira Rodrigueza!

Famózny hlavný zápas Fight Nightu v Denveri bol tou pravou oslavou 25. výročia založenia UFC. Yair Rodriguez a aj ´The Korean Zombie´ Chan Sung Jung predviedli presne to, čo sa od nich očakávalo, ba ešte čosi navyše.

Avšak v úplnom závere prišlo niečo, o čom sa bude hovoriť ešte veľmi dlhú dobu. Zombie sa v posledných sekundách vrhol do útoku, pričom príliš nemyslel na obranu, a to sa mu vypomstilo. Rodriguez Zombieho, ako aj celý svet, sekundu pred koncom piateho kola a aj celého duelu šokoval nečakaným lakťom.

Toto Rodriguezove víťazstvo je o to neuveriteľnejšie, že ak by došlo k čítaniu lístkov bodových rozhodcov, víťazom by sa stal Zombie, ktorý pred štvrtým kolom oficiálne viedol u dvoch rozhodcov pomerom 39-37. Tretí rozhodca mal po štvrtom kole remízový stav 38-38.
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"