UFC Denver: Šialené KO ROKA v podaní Yaira Rodrigueza!

Famózny hlavný zápas Fight Nightu v Denveri bol tou pravou oslavou 25. výročia založenia UFC. Yair Rodriguez a aj ´The Korean Zombie´ Chan Sung Jung predviedli presne to, čo sa od nich očakávalo, ba ešte čosi navyše.

Avšak v úplnom závere prišlo niečo, o čom sa bude hovoriť ešte veľmi dlhú dobu. Zombie sa v posledných sekundách vrhol do útoku, pričom príliš nemyslel na obranu, a to sa mu vypomstilo. Rodriguez Zombieho, ako aj celý svet, sekundu pred koncom piateho kola a aj celého duelu šokoval nečakaným lakťom.

Toto Rodriguezove víťazstvo je o to neuveriteľnejšie, že ak by došlo k čítaniu lístkov bodových rozhodcov, víťazom by sa stal Zombie, ktorý pred štvrtým kolom oficiálne viedol u dvoch rozhodcov pomerom 39-37. Tretí rozhodca mal po štvrtom kole remízový stav 38-38.
Kam ďalej

Jeremy Kimball: Nie som ten typ človeka, s ktorým by ste mali chodiť do prestrelkyJanka si pýta odvetu s Pukačom: Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obývákuPukač odpovedá Jankovi: Ty neúctivé plesnivé deckoCory Galloway: Atmosféra tu bola lepšia, ako na ktoromkoľvek podujatí v USACítil som, ako to praská, ale ten blázon to neodbúchal, vraví Lajoš KleinJe to tu, UFC mieri do Prahy!