Mike Perry sa vyhol zlomenine ruky po prehre s "Cowboyom" na armbar

Donald Cerrone nakoniec nezlomil ruku Mikea Perryho na UFC Fight Night 139.

Po prehre v prvom kole na submission s Cerronem (34-11 MMA, 21-8 UFC) minulý víkend Perry (12-4 MMA, 5-4 UFC) povedal, že jeho "poondená ruka" bola kvôli technike armbar zlomená. Výsledky testov ukázali, že tomu tak nie je.

Perry zdieľal na sociálnych sieťach röntgen, ktorý neukazuje žiadnu zlomeninu zo súboja. Zatiaľ sa však tešiť nemôže, pretože ešte musí prejsť MRI vyšetrením na stanovenie potenciálneho poškodenia väziva, nervov alebo svalov. Perry napísal, že magnetickú rezonanciu absolvuje dnes (vo štvrtok) :

"Toto je moja ruka. Žiadne kosti nevyzerajú byť zlomené, ale MRI vo štvrtok ukáže poškodenie väziva, šliach a svalov."

Po zatvorení armbaru sám Cerrone povedal, že počul Perryho ruku puknúť, predtým ako ho donútil odklepať. Perry po zápase sľúbil, že sa vráti k tréningu a popracuje na svojom jiu-jitsu až do bodu, kedy mu udelia čierny pás.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)