Mike Perry sa vyhol zlomenine ruky po prehre s "Cowboyom" na armbar


Donald Cerrone nakoniec nezlomil ruku Mikea Perryho na UFC Fight Night 139.

Po prehre v prvom kole na submission s Cerronem (34-11 MMA, 21-8 UFC) minulý víkend Perry (12-4 MMA, 5-4 UFC) povedal, že jeho "poondená ruka" bola kvôli technike armbar zlomená. Výsledky testov ukázali, že tomu tak nie je.

Perry zdieľal na sociálnych sieťach röntgen, ktorý neukazuje žiadnu zlomeninu zo súboja. Zatiaľ sa však tešiť nemôže, pretože ešte musí prejsť MRI vyšetrením na stanovenie potenciálneho poškodenia väziva, nervov alebo svalov. Perry napísal, že magnetickú rezonanciu absolvuje dnes (vo štvrtok) :

"Toto je moja ruka. Žiadne kosti nevyzerajú byť zlomené, ale MRI vo štvrtok ukáže poškodenie väziva, šliach a svalov."

Po zatvorení armbaru sám Cerrone povedal, že počul Perryho ruku puknúť, predtým ako ho donútil odklepať. Perry po zápase sľúbil, že sa vráti k tréningu a popracuje na svojom jiu-jitsu až do bodu, kedy mu udelia čierny pás.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND