Janka si pýta odvetu s Pukačom: Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obýváku

Jedným z vrcholov sobotného galavečera v pražskej O2 aréne bol určite dlho očakávaný návrat Roba Pukača na scénu. Pukač sa do klietky vracal po viac než troch rokoch a jeho súperom bol talentovaný Jan Janka, ktorý má už vo veku 21 rokov nemalé skúsenosti zo zápasov s kvalitnými súpermi.

Hoci sa Pukačovi podaril víťazný návrat, keď Janku zdolal na body, aj samotný bojovník reprezentujúci bratislavskú Octagon Fighting Academy priznal, že rozhodne nepodal optimálny výkon.

Pukačov výkon dokonca skritizoval aj jeho súper Jan Janka. Ten Pukača dokonca obvinil z toho, že to on svojím výkonom zničil jeden z najočakávanejších duelov večera. Janka tiež súperovi odpurúča, aby sa začal viac venovať svojmu BJJ, pretože nebol schopný ukončiť ho ani jedným z viacerých pokusov o kimuru a verí, že v odvete by Pukača porazil.

„Roberte měl by jsi přestat používat hlášky Tonyho Fergusona . Z tvého výkonu a stylu by se poblil. Jsi mistr techniky ? Ani kimuru neumíš nasadit.. padej na trénink BJJ. Tu ruku jsem ti dal aby jsi ukázal co je v tobě a viděli jsme velký hovno. Pošlu ti nějakou společnici nebo snad společníka? Aby jsi se měl s kým válet a se mnou jsi šel bojovat. Byl to jeden z nejočekávanějších zápasu na Oktagon 10. Naprosto jsi ho znehodnotil. A připravil diváky o atraktivni bitvu. Měl by jsi svou výplatu rozdat fanouškům za jejich vstupné. Ondrej Novotný, Pavol Neruda, chci odvetu klidně za týden, klidně za měsíc, kdykoliv, kdekoliv. Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obýváku," napísal Janka na Instagram.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)