Pukač odpovedá Jankovi: Ty neúctivé plesnivé decko

Robo Pukač sa po troch rokoch konečne vrátil na scénu. A aj keď mu v sobotu v Prahe vyšiel víťazný návrat, ako sám priznal, jeho výkon nebol optimálny a do ďalšieho duelu má na čom pracovať.

Do Pukača sa však obul jeho súper Jan Janka, ktorý ostro skritizoval jeho prístup v zápase. 

To ale Pukača nenechalo chladným. „Počúvaj ma sem, ty, Jano," odpovedal Pukač na Instagrame. „Po zápase som došiel za tebou vzdať ti hold a rešpekt. Choval si sa ako vycvičený psík, s úsmevom na tvári si mi rozprával o tom, aké to máš ťažké, že chodíš ešte do školy a podobné detské pi*oviny. A teraz doma v izbe to na teba doľahlo a toto vyprodukuješ?"

Janka Pukačovi odporúčil, aby sa viac venoval svojim schopnostiam v brazílskom jiu-jitsu, lebo ho nedokázal ukončiť ani jedným z viacerých pokusov o kimuru. Janka tiež sľuboval, že pri ďalšej príležitosti by Pukačovi usekol hlavu, ktorú by si následne vystavil v obývačke.

Avšak Pukač mu pripomína, že na to mal priestor v pražskej O2 aréne. „Áno, zápas a môj výkon nebol atraktívny, ale boj v klietke ponúka pestrú škálu možností, ako vyhrať a je na inteligencii zápasníka, ako tieto možnosti využije. A ja som bojovník, ktorého hlava a inteligencia siahajú ďaleko za tie tvoje, ty študent."

 "Uťať" hlavu si mi mal možnosť v sobotu, keď som bol po 3-ročnej pauze plný pochybností a nervozity. Ty otrok, čo mi všetci hovorili, aký si knokautér a bijec a neviem čo všetko, no pi*u si ukázal. Ja som mal po zápase pre teba len rešpekt a uznanie, ale vidím, že nie každý má na to ísť s kožou na trh a vedieť prijať prehru, správať sa ako profík."

Janka si pýtal odvetu s Pukačom, no ten má na to svoj názor. „S tvojím chovaním v XFN a skóre 0-2 v Oktagone môžeš prosiť Ondreja Novotného a Paľa Nerudu o to, aby si vôbec dostal ďalší zápas a nie odvetu so mnou, ty lajdák. Teraz si poutieraj krokodílie slzičky a môžeš cez prestávku pri desiate v škole povedať spolužiakom, aké to bolo užiť si toľko pozornosti, lebo čoskoro skončíš na smetisku dejín MMA, ty neúctivé plesnivé decko."

 
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu