Cítil som, ako to praská, ale ten blázon to neodbúchal, vraví Lajoš Klein


Po víkendovom turnaji XFN sa už nájde iba málo fanúšikov, ktorí by nevideli ´Lajoša´ Kleina medzi najlepšími pérovými váhami v Európe. V jednoznačnom zápase večera zástupca SFG Trnava dokázal zdolať húževnatého Arbi Mezhidova (11-3) na body a pripísal si tak trinástu výhru.

“Chalan bol šikovný, fyzicky dobre pripravený, ale ja som bol ten, kto bol v zápase rýchlejší presnejší, silnejší, technickejší,“ prezradil Klein, ktorý sa so svojim protivníkom nezabudol počas súboja hecovať, čo pridalo potrebné grády.

Bližšie k ukončeniu mal ale Klein, ktorý sa ocitol v dvoch dobrých pozíciách. Súper bol ale proti. „Prekvapil ma, ako odolával môjmu armbaru, dokonca môžem povedať, že už som počul, ako mu tá ruka puká a on to neodbúchal. O triangli môžem povedať to isté, pretože viem, že tú techniku mám silnú a na tréningu, keď to chytím, už úniku niet. Tento blázon sa mi z toho dostal, takže to ozaj klobúk dolu.“

´Lajoš´ tak svojou výhrou ukázal, že v momentálnej forme sa môže postaviť komukoľvek. A toho si je vedomý aj promotér Petr Kareš, ktorý by Kleina chcel vidieť aj v O2 Aréne. „Neviem koho mi dajú za súpera, momentálne ani nemám nikoho konkrétneho v hlave. Sadnem si s promotérom a preberieme to,“ uzatvára Klein, ktorý sa do klietky vráti ešte pred koncom tohto roka a očakávať sa nebude nič iné, ako ďalší útok na výkon včera!

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND