Je to tu, UFC mieri do Prahy!

Vynikajúce správy, UFC príde do Prahy! Vo februári nás čaká sviatok MMA. Dočkali sme sa, po rokoch vyčkávania totiž do Prahy zavíta najväčšia organizácia sveta UFC.

Do O2 arény by mala zavítať už začiatkom budúceho roka, pričom sa šušká o dátume 23. februára (na oficiálnej stránke UFC je už galavečer s dátumom 24.2. označovaný ako UFC Czech Republic, pozn. red.). Na karte pritom takmer s určitosťou uvidíme jediného českého zástupcu v UFC Luciu Pudilovú, ktorá sa už mala s organizáciou dohodnúť.

Ďalšie mená sú zatiaľ neznáme, ale UFC sa údajne usiluje o zisk Jiřiho Procházku, ktorému leží kontrakt už hodnú chvíľu na stole. Momentálne ale ´Denisa´ pôsobí v organizácii RIZIN, s ktorou bude musieť americký promotér vyjednávať.

A čo slovenskí zástupcovia? Samozrejme, najväčšie očakávania prináša meno Tomáš Deák, ktorý avizoval, že bude mať vo februári duel, nevieme ale, v akej organizácii, keďže je šampiónom Fight Nights a v poslednom súboji sme ho videli v organizácii Oktagon.

Ďalším menom môže byť v súčasnosti vo výbornej forme bojujúci Ľudovít Klein, ktorý dokázal naposledy poraziť Arbi Mezhidova.

Azda najväčší otáznik ale visí nad Karlosom Vémolom, ktorý by bol výborným ťahákom hlavne pre domáce publikum a jeho prípadný stret v Attilom Véghom by s určitosťou priblížil UFC k vypredaniu arény.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko