Súboj Wildera a Furyho odvysiela TV Dajto!

Dočkali sme sa! Po týždňoch špekulácii, či budeme môcť aj na Slovensku sledovať dlho očakávaný duel Deontaya Wildera a svetovej päťky Tysona Furyho prišla konečne správa, že súboj odvisiela televízia Dajto.

"2. decembra sa Wilder a Fury stretnú v 12-kolovej bitke o svetový titul organizácie WBC. Súboj sa uskutoční v Los Angeles, v hale Staples Center a v priamom prenose od 5.00 ho budete môcť sledovať na Dajto. Pre tých, čo si cez víkend radi prispia, máme dobrú správu - záznam tohto zápasu si môžete vychutnať v rovnaký deň o 22.00, samozrejme na Dajto!" Informovala televízia a nám teda neostáva nič iné, ako pripraviť sa na tento sviatok boxu.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko