Súboj Wildera a Furyho odvysiela TV Dajto!


Dočkali sme sa! Po týždňoch špekulácii, či budeme môcť aj na Slovensku sledovať dlho očakávaný duel Deontaya Wildera a svetovej päťky Tysona Furyho prišla konečne správa, že súboj odvisiela televízia Dajto.

"2. decembra sa Wilder a Fury stretnú v 12-kolovej bitke o svetový titul organizácie WBC. Súboj sa uskutoční v Los Angeles, v hale Staples Center a v priamom prenose od 5.00 ho budete môcť sledovať na Dajto. Pre tých, čo si cez víkend radi prispia, máme dobrú správu - záznam tohto zápasu si môžete vychutnať v rovnaký deň o 22.00, samozrejme na Dajto!" Informovala televízia a nám teda neostáva nič iné, ako pripraviť sa na tento sviatok boxu.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND