Súboj Wildera a Furyho odvysiela TV Dajto!

Dočkali sme sa! Po týždňoch špekulácii, či budeme môcť aj na Slovensku sledovať dlho očakávaný duel Deontaya Wildera a svetovej päťky Tysona Furyho prišla konečne správa, že súboj odvisiela televízia Dajto.

"2. decembra sa Wilder a Fury stretnú v 12-kolovej bitke o svetový titul organizácie WBC. Súboj sa uskutoční v Los Angeles, v hale Staples Center a v priamom prenose od 5.00 ho budete môcť sledovať na Dajto. Pre tých, čo si cez víkend radi prispia, máme dobrú správu - záznam tohto zápasu si môžete vychutnať v rovnaký deň o 22.00, samozrejme na Dajto!" Informovala televízia a nám teda neostáva nič iné, ako pripraviť sa na tento sviatok boxu.
Kam ďalej

Jeremy Kimball: Nie som ten typ človeka, s ktorým by ste mali chodiť do prestrelkyJanka si pýta odvetu s Pukačom: Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obývákuPukač odpovedá Jankovi: Ty neúctivé plesnivé deckoCory Galloway: Atmosféra tu bola lepšia, ako na ktoromkoľvek podujatí v USACítil som, ako to praská, ale ten blázon to neodbúchal, vraví Lajoš KleinJe to tu, UFC mieri do Prahy!