Ukončím ťa! Vyhlásil Ladislav Koky pred titulovým súbojom

Súboj medzi Ladislavom Kokym a Denisom Tripšanským sa vyhrocuje, keď sme svedkami čoraz častejších odkazov o ukončení súboja. Obaja bojovníci sú si totiž vedomí, že v hlavnom zápase podujatia PCF 19 o titul bantamovej váhy pôjde o všetko a pred nabudeným publikom sa potrebujú patrične ukázať. Na finiš budú mať dostatok času, súboj je totiž vypísaný na 5 kôl.

Prvý, kto si zatipoval výsledok bol Koky, ktorý nevidí súboj na plných 25 minút, čo potvrdil aj čerstvým vyhlásením na sociálnych sieťach. Toto nebude ´oťukávačka´, akú si predviedol v poslednom zápase v Košiciach. Ukončím ťa predčasne!!!Vyhlásil zápasník Pit Gymu Levoča, ktorý ťahá výbornú šnúru výhier, keď nenašiel premožiteľa už v piatich zápasoch v rade.

´Black Prince´ pritom narážal na Tripšanského duel na podujatí East Pro Fight, kde Denis porazil nebezpečného Engela, ale po trojkolovej bitke na body. Koky pritom naposledy zdolal Kubáňa po parádnom von flue choku už v prvom kole a získal opasok Pit Cage Fighting.

Svoju predpoveď má ale aj Tripšanský, ktorý na tlačovej konferencii adresoval smerom ku Kokymu rovnako sebavedomé slová. „Myslím si, že doteraz ešte nemal takého súpera ako ja a presne viem, čo bude robiť, keďže všetky jeho zápasy sú podobné. Bude sa to snažiť skracovať, prenášať to na zem. Ale v zápase zistí ten váhový a silový rozdiel. Aj ja si myslím, že to skončí predčasne, lakte v postoji, či na zemi. Nebude to určite na plných 5 kôl.“

Tešiť sa tak môžeme na výborný súboj okorenený rivalitou veľkých talentov bantamovej váhy. Lístky sú dostupné v sieti Ticketportal.

 
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko