Jediný premožiteľ Martina Budaya novým víťazom The Ultimate Fightera!

Španielsky bojovník  ťažkej váhy Juan Espino (9-1 MMA, 1-0 UFC) sa stal najstarším šampiónom "TUF" v histórii série, keď vo finále v prvom kole zdolal na submission Justina Fraziera (11-3 MMA, 0-1 UFC).

Tridsaťosemročný veterán ukončil súboj na straight armlock v čase 3:36 prvého kola. Po zápase dostal trofej pre víťaza TUF 28 a prezident UFC Dana White mu zagratuloval k zisku šesťmiestneho kontraktu s UFC.

Zaujímavosťou je, že Espino pred rokom zdolal nášho bojovníka Martina Budaya (5-1) až po verdikte bodových rozhodcov. Bol to iba druhý Espinov zápas kariéry, ktorý skončil na body, všetky ostatné boli ukončené pred limitom. Martin tak ukázal veľký potenciál s kvalitným borcom a môžeme od neho čakať ešte veľké veci!
Kam ďalej

Jeremy Kimball: Nie som ten typ človeka, s ktorým by ste mali chodiť do prestrelkyJanka si pýta odvetu s Pukačom: Utnu mu hlavu a vystavím si ji v obývákuPukač odpovedá Jankovi: Ty neúctivé plesnivé deckoCory Galloway: Atmosféra tu bola lepšia, ako na ktoromkoľvek podujatí v USACítil som, ako to praská, ale ten blázon to neodbúchal, vraví Lajoš KleinJe to tu, UFC mieri do Prahy!