Jediný premožiteľ Martina Budaya novým víťazom The Ultimate Fightera!

Španielsky bojovník  ťažkej váhy Juan Espino (9-1 MMA, 1-0 UFC) sa stal najstarším šampiónom "TUF" v histórii série, keď vo finále v prvom kole zdolal na submission Justina Fraziera (11-3 MMA, 0-1 UFC).

Tridsaťosemročný veterán ukončil súboj na straight armlock v čase 3:36 prvého kola. Po zápase dostal trofej pre víťaza TUF 28 a prezident UFC Dana White mu zagratuloval k zisku šesťmiestneho kontraktu s UFC.

Zaujímavosťou je, že Espino pred rokom zdolal nášho bojovníka Martina Budaya (5-1) až po verdikte bodových rozhodcov. Bol to iba druhý Espinov zápas kariéry, ktorý skončil na body, všetky ostatné boli ukončené pred limitom. Martin tak ukázal veľký potenciál s kvalitným borcom a môžeme od neho čakať ešte veľké veci!
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)