Jediný premožiteľ Martina Budaya novým víťazom The Ultimate Fightera!

Španielsky bojovník  ťažkej váhy Juan Espino (9-1 MMA, 1-0 UFC) sa stal najstarším šampiónom "TUF" v histórii série, keď vo finále v prvom kole zdolal na submission Justina Fraziera (11-3 MMA, 0-1 UFC).

Tridsaťosemročný veterán ukončil súboj na straight armlock v čase 3:36 prvého kola. Po zápase dostal trofej pre víťaza TUF 28 a prezident UFC Dana White mu zagratuloval k zisku šesťmiestneho kontraktu s UFC.

Zaujímavosťou je, že Espino pred rokom zdolal nášho bojovníka Martina Budaya (5-1) až po verdikte bodových rozhodcov. Bol to iba druhý Espinov zápas kariéry, ktorý skončil na body, všetky ostatné boli ukončené pred limitom. Martin tak ukázal veľký potenciál s kvalitným borcom a môžeme od neho čakať ešte veľké veci!
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"