XFN 15 láme rekordy, vypredanie O2 arény je na spadnutie

Popularita MMA na domácom trhu neustále rastie, čoho dôkazom sú aj zaplnené arény vo všetkých kútoch oboch republík. A nebude tomu inak ani na podujatí XFN 15, ktoré bude hostiť najväčší stánok O2 Aréna s kapacitou 18 tisíc ľudí.

V Prahe sme za posledný roky videli padnúť viacero diváckych rekordov a už teraz je jasné, že ďalší uvidíme už 27. decembra, keď organizácia XFN hlási výborné čísla. “Predaje lístkov sa blížia k hranici 13 tisíc, čo v našich končinách nemá obdobu,” oznámil promotér organizácie Petr Kareš a dodáva, že v predaji je už iba čosi cez 2000 lístkov.

Aj keď štadión pokryje 18 tisíc divákov, kapacita XFN je limitovaná na 15 tisíc, keďže posledné 3 tisícky má v správe samotná O2 Aréna. Do turnaja pritom zostávajú ešte tri týždne a tak sa dá predpokladať útok na kompletné vypredanie.

Organizátori pritom zverejnili už niekoľko lákadiel v podobe súbojov Miroslava Štrbáka, Ivana Buchingera, Macha Muradova a ďalších hviezd, ktoré budú zaplnenú arénu dvíhať zo sedadiel.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda