Už dnes večer Hanuman Cup 39: Slovensko vs Maďarsko

Bratislavská športová hala Mladosť sa uź dnes večer premení na arénu bojovníkov. 

Tradičný turnaj Hanuman Cup s poradovým číslom 39 ponúkne celkovo 12 zápasov v thajskom boxe, kickboxe podľa pravidiel K1 a MMA.

Zápasníci Hanuman gymu si tentokrát zmerajú sily s reprezentantmi Maďarska.

 
V hlavnom zápase sa predstaví skúsený a titulmi majstra Európy i sveta ovenčený Marco Novák proti Ali Morodkani z Maďarska, ktorý je šampiónom organizácie WFMC Muaythai a získal titul Malajzian Muaythai Champion.

Zápas najvyššej A-kategórie sa uskutoční pod plnými thajskými pravidlami v kategórii do 67 kg. 

Ďalej sa z domácich zápasníkov predstaví mladý slovenský šampión Samo Ševčík, ale aj stálice turnaja Adrian Bartl, Juraj Tutura, Michal Baláž, Martin Novák, Dávid Šajben a v zápase pod pravidlami MMA sa predstaví Michal Glos. 

V jedinom ženskom zápase uvidíte Lucku Szabovú, ktorej sa postaví do opačného rohu skúsená rakúska zápasníčka Nina Scheucher.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko