Už dnes večer Hanuman Cup 39: Slovensko vs Maďarsko

Bratislavská športová hala Mladosť sa uź dnes večer premení na arénu bojovníkov. 

Tradičný turnaj Hanuman Cup s poradovým číslom 39 ponúkne celkovo 12 zápasov v thajskom boxe, kickboxe podľa pravidiel K1 a MMA.

Zápasníci Hanuman gymu si tentokrát zmerajú sily s reprezentantmi Maďarska.

 
V hlavnom zápase sa predstaví skúsený a titulmi majstra Európy i sveta ovenčený Marco Novák proti Ali Morodkani z Maďarska, ktorý je šampiónom organizácie WFMC Muaythai a získal titul Malajzian Muaythai Champion.

Zápas najvyššej A-kategórie sa uskutoční pod plnými thajskými pravidlami v kategórii do 67 kg. 

Ďalej sa z domácich zápasníkov predstaví mladý slovenský šampión Samo Ševčík, ale aj stálice turnaja Adrian Bartl, Juraj Tutura, Michal Baláž, Martin Novák, Dávid Šajben a v zápase pod pravidlami MMA sa predstaví Michal Glos. 

V jedinom ženskom zápase uvidíte Lucku Szabovú, ktorej sa postaví do opačného rohu skúsená rakúska zápasníčka Nina Scheucher.
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"