Veľakrát som počúval, že je to bojko a do zápasu sa zraní, hovorí Michal Petriš


Podujatie PCF 19 prinesie pred Vianocami nabitú kartu, čoho dôkazom je aj súboj Petriš vs Lejsek, ktorý bude nepochybne jedným z hlavných ťahákov večera. Bude to pritom Petriš, ktorý bude mať na svojej strane publikum v Spišskej Novej Vsi.

“Príprava prebieha dobre, trénujem každý deň,” prezrádza Petriš, ktorý sa poväčšine pripravuje sám, pričom strieda jednotlivé kluby. “Keď som v Bratislave tak chodím do Chaosu a potom sú to súkromky, alebo mi pomáhajú kamaráti. Príprava ide ako obvykle, mesiac tréningu pred zápasom. Som trénujúci bitkár, nie zápasník.”

Michal sa pritom mal pôvodne stretnúť s Thomasom Redentom, niekoľkonásobným majstrom Slovenska v zápasení, kvôli zraneniu ale musel zástupca OFA zo súboja odstúpiť, čo patrične ´Šišo´ okomentoval. “Zmena súpera je super! Veľmi sa teším, keďže som o predchádzajúcom súperovi od ľudí, ktorí ho poznali, veľakrát počúval, že je to bojko, že sa do zápasu zraní a nenastúpi. Nevadí, každá lepšia náhrada je super.“

A že to teda je poriadna zmena, Tomáš Lejsek je totiž skúsený bojovník, ktorý má na konte veľa ťažkých zápasov a slovenský fanúšik ho určite pozná z reality šou Oktagon Výzva. „Lejsek je komplexný zápasník a je hlavne vysoký, alebo ja som krpatý?“ S úsmevom sa pýta Petriš. „Bude chcieť určite bojovať v stoji, čo mi aj vyhovuje. Tam by mal prebiehať viac-menej zápas, aj keď on je viac komplexný.“

Ako tento súboj dopadne sa dozvieme 22. decembra, Petriš ale dúfa, že nech už to dopadne akokoľvek, diváci uvidia dobrý zápas a riadnu bitku.

 

FOTO: Stanislav Bajer

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!