Bude mi cťou vyzvať Durana do tanca, hovorí Filip Le

Wolf Pride Žilina má vo svojich radoch skutočnú kvalitu a jedným zo želiezok v ohni je aj Filip Le, ktorý sa predstaví na podujatí Pit Cage Fighting 19 v Spišskej Novej Vsi. Tu sa mu postaví nebezpečný Peter ´Duran´ Križanovič, ktorý ťahá šnúru dvoch výhier v rade.

„Myslím, že na duel s ´Duranom´ som pripravený kvalitne. Dlhodobejšia príprava na zápasy urobila svoje a myslím, že forma je veľmi dobrá,“ prezrádza Le, ktorý okrem prípravy v materskom klube absolvoval aj niekoľko boxerských sparingov v Skalici.

V sobotu to ale nebude mať ľahké, Križanovič je totiž výborný na zemi, ale Le nepodceňuje ani jeho postojárske kvality. „Duran je mladý, talentovaný bojovník, ktorý vie, kde sú jeho prednosti a takého bojovníka neradno podceňovať,“ pokračuje Filip, pre ktorého to bude jeden z najťažších duelov kariéry.

Stratégia je jasná, Le je totiž presvedčený o tom, že Križanovič bude chcieť duel preniesť na zem, no nebude na to sústreďovať všetku pozornosť, aby ho zástupca Chaos Gymu neprekvapil v postoji. „Myslím, že taktika je nastavená správne. Veľmi sa teším na tento zápas a je mi cťou vyzvať Durana do tanca!“

 

Lístky na podujatie PCF 19 v sieti Ticketportal.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko