Zbiť poriadne toho Francúza a ukázať mu, že ja som tu číslo 1, to je cieľ Mira Štrbáka!

Podujatie XFN: Marpo vs Rytmus prinesie aj nesmierne zaujímavý duel, v ktorom sa predstaví hviezdny Miroslav Štrbák a Francúz Ylies Djiroun. A práve pre Štrbáka to bude kľúčový duel, výhra mu totiž zabezpečí súboj o titul.

“Trénoval som doma kvalitne. Tým, že sa mi presunul zápas, tak som mal dobre natrénované,” hovorí Štrbák, ktorého sme mali vidieť už na novembrovom podujatí v Bratislave, zranenie mu ale nastúpiť nedovolilo.

Vo štvrtok to ale Miro nebude mať vôbec jednoduché, veď Djiroun má na konte 10 výhier v rade. Zaujímavé je aj číslo ukončení na submission, keď ich má Francúz z 15 triumfov v kariére až deväť. “Študoval som si ho, viem o ňom, že je to opačný guard. Má veľa výhier na rôzne škrtenia, takže si ho musím držať od tela,” pokračuje zástupca OFA Bratislava.

Štrbáka ale bude hnať dopredu celá O2 Aréna, keď práve dnes promotér Petr Kareš oznámil vypredanie kompletnej kapacity štadióna, čo je pre bojové športy historický zápis. “Asi prvýkrát budem zápasiť na takej veľkej v akcii. Myslím, že ten dav mi dá dobrú energiu na to, aby som zvíťazil.”

Nečudo, že pred takýmto podujatím má Mirko v hlave iba jediný cieľ. “Zbiť poriadne toho Francúza a ukázať mu, že ja som tu číslo 1!”

 

Na území Slovenska môžete sledovať XFN 15 jedine na PPV https://xfn.sk/xfn-live/.

 
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda