Zbiť poriadne toho Francúza a ukázať mu, že ja som tu číslo 1, to je cieľ Mira Štrbáka!


Podujatie XFN: Marpo vs Rytmus prinesie aj nesmierne zaujímavý duel, v ktorom sa predstaví hviezdny Miroslav Štrbák a Francúz Ylies Djiroun. A práve pre Štrbáka to bude kľúčový duel, výhra mu totiž zabezpečí súboj o titul.

“Trénoval som doma kvalitne. Tým, že sa mi presunul zápas, tak som mal dobre natrénované,” hovorí Štrbák, ktorého sme mali vidieť už na novembrovom podujatí v Bratislave, zranenie mu ale nastúpiť nedovolilo.

Vo štvrtok to ale Miro nebude mať vôbec jednoduché, veď Djiroun má na konte 10 výhier v rade. Zaujímavé je aj číslo ukončení na submission, keď ich má Francúz z 15 triumfov v kariére až deväť. “Študoval som si ho, viem o ňom, že je to opačný guard. Má veľa výhier na rôzne škrtenia, takže si ho musím držať od tela,” pokračuje zástupca OFA Bratislava.

Štrbáka ale bude hnať dopredu celá O2 Aréna, keď práve dnes promotér Petr Kareš oznámil vypredanie kompletnej kapacity štadióna, čo je pre bojové športy historický zápis. “Asi prvýkrát budem zápasiť na takej veľkej v akcii. Myslím, že ten dav mi dá dobrú energiu na to, aby som zvíťazil.”

Nečudo, že pred takýmto podujatím má Mirko v hlave iba jediný cieľ. “Zbiť poriadne toho Francúza a ukázať mu, že ja som tu číslo 1!”

 

Na území Slovenska môžete sledovať XFN 15 jedine na PPV https://xfn.sk/xfn-live/.

 

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!