Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)

Foto: Rizin FF

Keď po všetkých údajných „nedorozumeniach" vysvitlo, že duel medzi Floydom Mayweatherom a Tenshinom Nasukawom bude len exhibíciou, asi nikto nevedel, čo od toho čakať. 

Tenshin tvrdil, že hoci bude súboj s Mayweatherom oficiálne exhibičný a výsledok sa nebude započítavať do ich profesionálnych boxerských bilancií, on to vezme vážne a od úvodných sekúnd pôjde po knokaute. 

Skôr sa však očakávalo, že budeme svedkami ľahšieho 9-minútového sparingu, ktorého výsledok bude vopred dohodnutý.

Realita teda napokon celkom prekvapila. Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár, keď mladú japonskú hviezdu poslal na zem hneď trikrát v priebehu asi dvoch minút. Po treťom knockdowne toho mal Tenshinov roh tak akurát a do ringu bol vhodený uterák.

Záznam duelu Mayweather - Tenshin:

„Chcem sa poďakovať Bohu a celému môjmu tímu," povedal Mayweather po zápase. „Ďakujem aj divákom, boli ste úžasní. Všetko bolo o zábave. Tento zápas sa nezapočítava do našich bilancií, obaja sme stále neporazení. Tenshin je skvelý šampión a skvelý bojovník, má pred sebou veľkú budúcnosť."
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko