Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)

Foto: Rizin FF

Keď po všetkých údajných „nedorozumeniach" vysvitlo, že duel medzi Floydom Mayweatherom a Tenshinom Nasukawom bude len exhibíciou, asi nikto nevedel, čo od toho čakať. 

Tenshin tvrdil, že hoci bude súboj s Mayweatherom oficiálne exhibičný a výsledok sa nebude započítavať do ich profesionálnych boxerských bilancií, on to vezme vážne a od úvodných sekúnd pôjde po knokaute. 

Skôr sa však očakávalo, že budeme svedkami ľahšieho 9-minútového sparingu, ktorého výsledok bude vopred dohodnutý.

Realita teda napokon celkom prekvapila. Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár, keď mladú japonskú hviezdu poslal na zem hneď trikrát v priebehu asi dvoch minút. Po treťom knockdowne toho mal Tenshinov roh tak akurát a do ringu bol vhodený uterák.

Záznam duelu Mayweather - Tenshin:

„Chcem sa poďakovať Bohu a celému môjmu tímu," povedal Mayweather po zápase. „Ďakujem aj divákom, boli ste úžasní. Všetko bolo o zábave. Tento zápas sa nezapočítava do našich bilancií, obaja sme stále neporazení. Tenshin je skvelý šampión a skvelý bojovník, má pred sebou veľkú budúcnosť."
Kam ďalej

Karlos Vémola a Jeremy Kimball si to slovne rozdali po turnaji Oktagon 11XFN prichádza do O2 arény so zápasom Muradov vs. Kincl!Leonard Spišský: Mám podmienku, že sa musím dobre učiťZdeno Chára o súboji s Conorom McGregorom: Užil by som si toAnthony Pettis ako prvý bojovník knokautoval Stephena Thompsona!Podujatie Cage Fighting 6 prinieslo pekné ukončenia, ale aj infarktové stavy