Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!

Po vydarenom podujatí PCF 19 najstaršia organizácia na Slovensku nepoľavuje a pre fanúšikov MMA pripravuje ďalšie významné zmeny. Tie uvidíme už na podujatí Pit Cage Fighting 20 s podtitulom Legendary, ktoré uvidíme 21. apríla v Poprad Aréne s kapacitou 3000 divákov.

Novinky by sme pritom mali zaznamenať na všetkých frontoch. „Ako už býva zvykom, čaká nás medzinárodná profi štartovka, ale taktiež titulový zápas, nový vizuál a rozlúčime sa s tradičnými VIP stolmi,“ prezradil manažér Pavol Hrubý.

Fanúšikov bude nepochybne zaujímať majmä štartová listina, ktorá prinesie zvučné mená, pričom už neuvidíme žiadne amatérske zápasy a PCF sa tak naplno posúva do profi kolotoča. „Plánuje sa jeden ženský fight a tešiť sa môžete na mnoho kvalitných bojovníkov ako Lejsek, Spišský, Koky, Cibiński, Radziszewski, Silva a ďalších,“ pokračuje promotér David Kedžuch a dopĺňa, že víťaz ohláseného súboja Radziszewski vs Silva, bude dekorovaný opaskom šampióna vo welterovej váhe!

Po vzore najlepších organizácii sveta sa taktiež mení zasadací poriadok, keď zaniknú VIP stoly, ktoré nahradí radové sedenie. O prémiového fanúšika ale bude kráľovsky postarané. „Pre VIP divákov máme pripravený full servis od nového prémiového partnera PCF, jednej z najlepších podtatranských reštaurácií,“ prezrádza Hrubý. Miesta pritom ostanú rozdelené do troch kategórií: platinum, gold a silver.

Lístky na podujatie PCF 20 sa začnú predávať od polovice januára, a že pôjde o podujatie, aké nemá v histórii PCF obdobu, potvrdzujú aj slová Dávida Kedžucha. „Očakáva sa taktiež príchod poľských fanúšikov, ktorí prispejú k už tak neskutočnej atmosfére na podujatiach PCF. Aj keď po poslednom PCF 19 sa bojím, že popradská Aréna prispením fanúšikov z Poľska spadne.“
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!