Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštaurácii

Foto: CBS Sports

Daniel Cormier je známy tým, že hoci v klietke nepozná zľutovanie, v bežnom živote sa jedná o milujúceho otca, ktorý na prvé miesto kladie svoju rodinu a tiež rád využije príležitosť pomôcť druhým.

"DC" svoju dobrú povesť potvrdil ďalším nádherným skutkom, keď vo štvrtok v japonskej reštaurácii v kalifornskom meste Monterey stretol svojich fanúšikov, ktorí ho požiadali o fotografiu. Pete Guzman a jeho mama Rosario, ktorá bojuje s rakovinou, tam rovnako ako Cormier s rodinou prišli na večeru, a keď sa im naskytla možnosť osobne sa stretnúť so šampiónom ťažkej váhy, nechceli túto šancu prepásť.

Cormier s nimi prehodil zopár slov, vďaka čomu sa dozvedel, že Peteova mama Rosario práve v ten deň oslavovala narodeniny. Spolu s rodinou jej teda zaspievali známu pieseň Happy Birthday. Až pred odchodom z reštaurácie sa Guzmanovci dozvedeli, že Cormier za nich dokonca zaplatil aj celý 300-dolárový účet!

„Moja mama si užila každú sekundu tohto zážitku!" povedal pre TMZ Sports nadšený Pete, ktorý okrem toho prezradil, že Cormier ani len netušil, že jeho mama Rosario bojuje s rakovinou v štvrtom, najhoršom štádiu. Čiže "DC" to pre nich urobil iba preto, lebo boli jeho fanúšikmi!
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko