Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštaurácii

Foto: CBS Sports

Daniel Cormier je známy tým, že hoci v klietke nepozná zľutovanie, v bežnom živote sa jedná o milujúceho otca, ktorý na prvé miesto kladie svoju rodinu a tiež rád využije príležitosť pomôcť druhým.

"DC" svoju dobrú povesť potvrdil ďalším nádherným skutkom, keď vo štvrtok v japonskej reštaurácii v kalifornskom meste Monterey stretol svojich fanúšikov, ktorí ho požiadali o fotografiu. Pete Guzman a jeho mama Rosario, ktorá bojuje s rakovinou, tam rovnako ako Cormier s rodinou prišli na večeru, a keď sa im naskytla možnosť osobne sa stretnúť so šampiónom ťažkej váhy, nechceli túto šancu prepásť.

Cormier s nimi prehodil zopár slov, vďaka čomu sa dozvedel, že Peteova mama Rosario práve v ten deň oslavovala narodeniny. Spolu s rodinou jej teda zaspievali známu pieseň Happy Birthday. Až pred odchodom z reštaurácie sa Guzmanovci dozvedeli, že Cormier za nich dokonca zaplatil aj celý 300-dolárový účet!

„Moja mama si užila každú sekundu tohto zážitku!" povedal pre TMZ Sports nadšený Pete, ktorý okrem toho prezradil, že Cormier ani len netušil, že jeho mama Rosario bojuje s rakovinou v štvrtom, najhoršom štádiu. Čiže "DC" to pre nich urobil iba preto, lebo boli jeho fanúšikmi!
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)