Bývalý bojovník UFC zachránil ženu pred útokom pri nočnom klube

Bosniansky bojovník ťažkej váhy Denis Stojnic pôsobil v UFC v roku 2009. V piatok vďaka svojmu správnemu činu zaplnil titulky médií.

Incident sa stal vedľa Stojnicovho nočného klubu Dorian Grey v meste Saravejo. Ako je vidieť na videu, muž v žltej bunde prenasledoval ženu, ktorá vychádzala z klubu von.

Muž začal násilne ťahať ženu za vlasy a vo fyzickom útoku pokračoval za zaparkovaným čiernym autom. O chvíľu sa Stojnic, oblečený v tmavom oblečení, ponáhľal k dvojici a muža okamžite odtiahol preč.

Stojnic neskôr poskytol pre portál RT podrobnejšie informácie o tom, čo sa stalo.

"Keď som videl na bezpečnostnom videu v mojom klube Dorian Gray, že obrovský muž, dokonca fyzicky väčší než ja, zasiahne ženu s päsťou, hneď som utekal a reagoval, aby bola chránená pred páchateľom," povedal Stojnic prostredníctvom prekladateľa. "Premohol som ho a nakoniec sme spolu s ochrankou sprevádzali dievča k taxíku. Ona nechcela tento prípad hlásiť polícii."

"Bohužiaľ, v našej krajine násilie voči ženám rastie stále viac a viac a mojou povinnosťou ako človeka a občana, a potom ako majiteľa objektov je, že všetci sa v mojich zariadeniach cítia bezpečne, najmä ženy."

Stojnic (13-3, 1 NC) bojoval v roku 2009 v UFC dvakrát, najprv prehral s Cainom Velasquezom v druhom kole na TKO a následne v jednom z najkrvavších zápasov histórie aj so Stefanom Struvem v druhom kole na submission (RNC).
Kam ďalej

Floyd Mayweather si z Tenshina spravil trhací kalendár (záznam duelu)Jiří "Denisa" Procházka: „Tento súper nebol ťažký, ale svojim konaním som si to sťažil“PFL: Milionármi sa stali šiesti bojovníci, no môže tento formát fungovať dlhodobo?Pit Cage Fighting hlási zmeny, mieri medzi elitu!Daniel Cormier svojim fanúšikom zaplatil 300-dolárový účet v reštauráciiDominik Engel: Konečne si to rozdám s chlapom, ktorý sa nebojí dostať ranu (rozhovor)