Majsterka v Taekwonde si odbije profesionálny MMA debut v Bellatore!

Debut v MMA si majsterka v Taekwonde Valerie Loureda odkrúti v druhej najlepšej MMA organizácií sveta. Jej vstup do klietky je totiž naplánovaný na februárovú akciu Bellator 215.

Bellator 215 sa uskutoční 15. februára v Mohegan Sun Arena v Uncasville (Connecticut).

Dvadsaťročná Loureda má čierny pás 4. stupňa a je bývalá členka amerického olympijského tímu v Taekwonde. Doposiaľ zápasila v troch amatérskych MMA súbojoch (2-1) a pred profesionálnym debutom trénuje v American Top Teame.

Zaujímavosťou je, že za súperku jej Bellator chcel dať Anastasiu Bruce, ktorá má podľa Tapology.com veľmi zlý amatérsky rekord (0-12). Šéf miestnej atletickej komisie Mike Mazzulli však túto možnosť odmietol. Uviedol, že sa vzhľadom na Bruceovej negatívny rekord necítil dobre pri schvaľovaní tohto zápasu pre podujatie. Bellator preto teraz hľadá novú súperku.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu