Majsterka v Taekwonde si odbije profesionálny MMA debut v Bellatore!

Debut v MMA si majsterka v Taekwonde Valerie Loureda odkrúti v druhej najlepšej MMA organizácií sveta. Jej vstup do klietky je totiž naplánovaný na februárovú akciu Bellator 215.

Bellator 215 sa uskutoční 15. februára v Mohegan Sun Arena v Uncasville (Connecticut).

Dvadsaťročná Loureda má čierny pás 4. stupňa a je bývalá členka amerického olympijského tímu v Taekwonde. Doposiaľ zápasila v troch amatérskych MMA súbojoch (2-1) a pred profesionálnym debutom trénuje v American Top Teame.

Zaujímavosťou je, že za súperku jej Bellator chcel dať Anastasiu Bruce, ktorá má podľa Tapology.com veľmi zlý amatérsky rekord (0-12). Šéf miestnej atletickej komisie Mike Mazzulli však túto možnosť odmietol. Uviedol, že sa vzhľadom na Bruceovej negatívny rekord necítil dobre pri schvaľovaní tohto zápasu pre podujatie. Bellator preto teraz hľadá novú súperku.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda