Bývalý titulový vyzývateľ sa v Prahe postaví vychádzajúcej hviezde z Ruska!

Foto: USA Today

Na štartovku turnaja UFC Fight Night Praha bol pridaný ďalší veľký zápas. Bývalý vyzývateľ o titul mušej váhy John Dodson si to rozdá s Petrom Yanom, vychádzajúcou hviezdou z Ruska.

Dodson (20-10 MMA, 9-5 UFC), víťaz TUF 14, kde vo finále štýlom TKO ukončil TJ Dillashawa, dvakrát o titul mušej váhy vyzval bývalého kráľa najnižšej mužskej divízie Demetriousa Johnsona. A v prvom zápase bol veľmi blízko k víťazstvu, keď Johnsona knockdownoval hneď dva razy v jednom kole, lenže duel, ktorý získal ocenenie za zápas večera, aj tak prehral na body.

Yan (11-1, 3-0 UFC) minulý rok prišiel do UFC ako úradujúci šampión organizácie ACB (dnes už ACA, pozn. red.) a už od svojho debutu napĺňa potenciál, o ktorom sa v súvislosti s ním hovorilo.

Yanova posledná výhra na nedávnom turnaji UFC 232.

 

Pre Yana pôjde už o štvrtý zápas v priebehu ôsmich mesiacov. Dodson je určite najkvalitnejším a najskúsenejším súperom v jeho doterajšej kariére.

Informáciu o tomto duelu priniesol populárny reportér ESPN Ariel Helwani.




Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda