„Ak by Jones neprešiel ďalším testom, zabijem sa!" varuje Dana White

Foto: Yahoo Sports

Jon Jones na UFC 232 dominantne porazil Alexandra Gustafssona a upevnil svoje postavenie na špičke poloťažkej váhy UFC. Bol to prvý zápas od leta 2017, kedy knokautoval Daniela Cormiera, aby znovuzískal titul 205-librovej divízie. Žiaľ, krátko na to neprešiel dopingovým testom a o opasok prišiel.

Jon Jones stále ukazuje, že jediný, kto ho naozaj dokáže zosadiť z trónu, je on sám, nikto iný. „Bones“ však nemá len problémy so steroidmi, ale taktiež už párkrát v živote porušil zákon, napríklad ušiel od nehody, pri ktorej bola zranená tehotná žena.

Jones je nepochybne jeden z najlepších bojovníkov na svete, avšak ako človek ma obrovské problémy sám so sebou. Skrýva sa za vieru v Boha, no jeho skutky hovoria skôr o tom, že sa pred spaním určite nemodlí. Ak chce aby sa na neho spomínalo ako na jedného z najväčších bojovníkov v MMA, musí sa začať snažiť o kompletne čisté dopingové testy.

A aspoň pre túto chvíľu sa mu to darí. USADA a Kalifornská komisia získali výsledky všetkých Jonesových testov spred UFC 232 a objavené neboli žiadne nezrovnalosti. Jon Jones je čistý.

Jones by sa mal snažiť o to, aby sa už problémy s dopingom neopakovali, pretože určite nechce, aby si jeho šéf ublížil. „Ak by neprešiel ďalším testom, zabijem sa!" povedal pred časom Dana White.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko