Fight Night Brooklyn: Najdivnejší staredown histórie?

Pamätáte si ešte, ako Conor McGregor nazval TJa Dillashawa „snake in the grass“ za to, že opustil Team Alpha Male a odišiel trénovať s Duaneom Ludwigom? Odvtedy sa to s ním viezlo a fanúšikovia mu to častokrát dávali v komentároch vyžrať.

Teraz si šampión mušej váhy Henry Cejudo zobral na tlačovú konferenciu atrapu hada a pred spoločným staredownom ho oplieskal o zem a odhodil do publika. Dal tým jasne najavo, čo má v pláne urobiť so „snakeom“ Dillashawom.

Bizarnú situáciu podčiarkli aj outfity oboch borcov, keď si Cejudo okrem zlatého saka zobral aj svoju zlatú medailu z Olympiády.

Je toto najdivnejší staredown histórie UFC? Posúďte sami:
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu