Fight Night Brooklyn: Najdivnejší staredown histórie?

Pamätáte si ešte, ako Conor McGregor nazval TJa Dillashawa „snake in the grass“ za to, že opustil Team Alpha Male a odišiel trénovať s Duaneom Ludwigom? Odvtedy sa to s ním viezlo a fanúšikovia mu to častokrát dávali v komentároch vyžrať.

Teraz si šampión mušej váhy Henry Cejudo zobral na tlačovú konferenciu atrapu hada a pred spoločným staredownom ho oplieskal o zem a odhodil do publika. Dal tým jasne najavo, čo má v pláne urobiť so „snakeom“ Dillashawom.

Bizarnú situáciu podčiarkli aj outfity oboch borcov, keď si Cejudo okrem zlatého saka zobral aj svoju zlatú medailu z Olympiády.

Je toto najdivnejší staredown histórie UFC? Posúďte sami:
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda