Conor McGregor prejavil záujem o zápas s Donaldom Cerronem

O zápase medzi Conorom McGregorom a Donaldom Cerrone sa hovorí už dlhšiu dobu. Po dnešku však tento možný duel začína naberať reálne kontúry.

´Cowboy´ si skúsene poradil s nebezpečným mladíkom Alexom Hernandezom a po knokaute dosiahnutom v druhom kole v pozápasovom rozhovore spomenul meno hviezdneho Íra.

McGregor na Cerroneho duel reagoval na Twitteri a zdá sa, že bývalý šampión pérovej a ľahkej váhy má záujem o súboj s populárnym ´Cowboyom´. „Donald, za taký zápas s tebou budem bojovať. Gratulujem."

Dana White v priebehu týždňa povedal, že s McGregorom je v pravidelnom kontakte, a tak vie, že aj keď najväčšia hviezda UFC túži po odvete s Khabibom Nurmagomedovom, je ochotná zápasiť s kýmkoľvek. Súboj so Cerronem teda môže byť reálnou možnosťou, ktorú UFC určite minimálne zváži.

Cerrone, rekordér UFC v počte vyhratých zápasov a ukončení, pred časom povedal, že s vedením UFC už tento zápas riešil a rozhodne to nevyzerá beznádejne. ´Cowboy´ po dnešnom víťazstve prehlásil, že na súboj s McGregorom by bol ochotný nejaký čas počkať. 

Foto: MMA Junkie

 
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda