Dana White: Jessica Eye je ďalšia pre šampiónku Valentinu Shevchenko

Opakované žiadosti o titulovú šancu zo strany Jessicy Eye sa zrejme vyplatili.

Prezident UFC Dana White potvrdil, že bojovníčka z Clevelandu bude pravdepodobne najbližšou vyzývateľkou šampiónky mušej váhy Valentiny Shevchenko (16-3 MMA, 5-2 UFC).

"Myslím si, že Eye je ďalšia," povedal White novinárom na tlačovej konferencii po UFC on ESPN + 1 v Barclays Center.

Eye (14-6 MMA, 4-5 UFC) si v decembri minulého roka na UFC 231 pripísala tretie víťazstvo v rade a krátko po ňom samozrejme prejavila túžbu bojovať o titul.

"Nikdy nedostanem to, čo cítim, že som si zaslúžila," povedala Eye. "Nie je to to, čo udržuje vaše očakávania vysoké a ženie vás to za lepšími vecami? Tvrdo makám a bez ohľadu na to, čo sa stalo, vždy sa budem snažiť byť lepšia.

Ale verím, že som získala právo bojovať o titul. Verím, že som si zaslúžila dostať šancu na zmenu môjho života a možno pomôžem iným ľuďom vidieť môj príbeh," dodala Eye.

Na rovnakej karte decembrového UFC 231 rozšírila svoju víťaznú šnúru aj Shevchenko, ktorá porazila jednoznačne na body Joannu Jedrzejczyk.

Keď sa téma na spoločný zápas objavila, Shevchenko neodmietla možnosť čeliť Jessice Eye. Povedala, že jej hlavným cieľom ako šampiónky je zostať zaneprázdnená. Fanúšikovia ženského MMA sa tak majú na čo tešiť.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda