GCF 47: Krisztiána Simona preverí skúsený Jan Malach

Už o dva dni sa uskutoční v českom Nymburku podujatie GCF 47, v ktorom sa predstaví aj talentovaný zástupca klubu EFC GabčíkovoKrisztián Simon. Ten sa pod vedením Maroša NagyaIvana Buchingera neustále zlepšuje a pred sebou má ďalšiu veľkú výzvu.

Simona bude v co-main evente čakať ťažký zápas s Janom Malachom z pražského Reinders MMA. Po minuloročnej novembrovej prehre na body s Yassinom Najidom na Night of Warriors 14 sa Malach (10-9) určite bude chcieť vrátiť na víťaznú vlnu. V posledných zápasoch sa mu veľmi nedarilo, keď z piatich súbojov vyhral len jeden – v marci minulého roka si na Night of Warriors 13 poradil tesne na body s Michalom Konrádom.

Na druhej strane bude chcieť Simon natiahnuť minuloročnú víťaznú šnúru. Hoci jeho oficiálne štatistky na portáli Sherdog hovoria o bilancii 4-1, ďalšie minimálne 3 víťazné zápasy z minulého roka tam chýbajú. V máji minulého roka si pripísal okrem oficiálneho zápisu taktiež výhru nad Jiřím Novákom, v októbri s Michalom Lebduškom a v novembri získal skalp talentovaného postojára Denisa Farkaša.

Hlavný zápas turnaja zaobstarajú Michal VostrýPavel Šusta, no diváci sa môžu tešiť aj na ďalšie známe mená. Po viac ako dvojročnej prestávke sa do akcie vracia brat Miloša Petráška – Ondřej, v klietke uvidíme opäť aj Tomáša Penza, či mladú českú nádej Jana Turka.

KOMPLETNÁ FIGHTCARD:
10. Welterweight 3x5min
Pavel Šusta vs Michal Vostrý
9. Lightweight 3x5min
Krisztián Simon vs Jan Malach
8. Catchweight -86kg 3x5min
Miroslav Vacek vs Tomáš Penz
7. Catchweight -72kg 3x5min
Jan Hájek vs Ondřej Petrášek
6. Featherweight 3x5min
Filip Hučín vs Jakub Kukla
5. Welterweight 3x5min
Nikolas Kubáň vs Jiří Holeček
4. Featherweight 3x5min
Martin Pršala vs Michal Jančuška
3. Welterweight amatuer 3x3min
Mansur Soltachanov vs Jan Turek
2. Featherweight amateur 3x3min
TBA vs Jaroslav Hrdlička
1. Lightweight amateur junior 3x3min
Vasil Hretu vs Jan Kubíček
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda