Šampión ruskej M-1 bude na pražskom UFC čeliť výzve zo Španielska

Karta podujatia UFC Praha sa posilnila o ďalší zaujímavý duel. Bývalý šampión ľahkej váhy organizácie M-1 Global Damir Ismagulov (17-1 MMA, 1-0 UFC) sa stretne so španielskym nováčikom Joelom Alvarezom (15-1 MMA, 0-0 UFC).

Ismagulov minulý rok využil príležitosť, ktorá sa naskytla šampiónom ruskej M-1. Držitelia opaskov tejto najstaršej ruskej organizácie s aspoň jednou titulovou obhajobou môžu podpísať kontrakt s UFC. Ismagulov vďaka tomu v UFC debutoval na decembrovom turnaji v Austrálii, kde na body zdolal dovtedy neporazeného Alexa Gorgeesa.

Druhým súperom 27-ročného Kazacha bude španielsky debutant Joel Alvarez. Tento Španiel si šancu v UFC rozhodne zaslúži, veď všetkých 15 víťazstiev, ktoré zatiaľ nazbieral, bolo ukončených pred limitom. Už šesť výhier v rade pritom ukončil submisiou.

Alvarezových posledných šesť zápasov (Tapology).

Zostrihy z minuloročnej titulovej obhajoby Ismagulova.

Foto: Lowking.pl
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda