Fedor Emelianenko poskytol vyjadrenie po prehre na turnaji Bellator 214

Fedor Emelianenko sa vo svojom prvom vyjadrení po tvrdej prehre s Ryanom Baderom v sobotu na turnaji Bellator 214 poďakoval svojim fanúšikom.

Emelianenko (38-6 MMA, 2-2 BMMA) podľahol Baderovi (27-5 MMA, 5-0 BMMA) už po 35 sekundách na technické KO.

Viac ako desať rokov po držaní opasku organizácie PRIDE FC mal Emelianenko šancu získať titul ďalšej významnej organizácie. Nevyšlo mu to. Bader trafil ruskú legendu prvým úderom v zápase, a to bol začiatok jej konca.

Emelianenko sa bezprostredne po prehre k súboju nevyjadroval, neskôr však uverejnil aktualizáciu na sociálnych médiách:

„Po súboji sa cítim dobre, rana nad okom nie je hlboká, včera som mal niekoľko stehov. Myslím, že sa to za pár týždňov zahojí. Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí mi pomohli pripraviť sa, ktorí prišili na zápas, a ktorí vstali zavčasu, aby sledovali zápas. Ďakujem všetkým za podporu a vaše modlitby. Všetko je vôľa Božia,“ odkazuje Fedor fanúšikom.

Čo bude s Fedorom Emelianenkom ďalej, sa ešte uvidí. Jedno je ale jasné, nikomu už dokazovať nič nemusí. Svojimi výkonmi a skromnou povahou sa nezmazateľne zapísal do histórie MMA.
Kam ďalej

Vémola prestupuje do Oktagonu, stretne sa s Véghom!Kareš tvrdí, že Vémolov prestup sa nekoná: Máme exkluzívnu zmluvuKarlos Vémola o zápase s Véghom: Bude to najťažší zápas, aký som kedy malOrganizácia XFN zverejnila svoje oficiálne stanovisko. „Pravidlá musia platiť pre všetkých."Makhmud Muradov: Po turnaji XFN 17 sa zo mňa opäť stáva "voľný hráč"