Matt Brown pozýva Mikea Perryho na „nakopanie zadku“

Bojovník welterovej váhy UFC Matt Brown sa ani neskúšal hrnúť späť do klietky, no súboj s Mikeom Perrym by rád privítal.

Brown (21-16 MMA, 14-10 UFC) sa zotavuje zo zranenia kolena a členku, ktoré ho držali mimo oktagonu skoro celý rok 2018. Predtým, než podpíše akýkoľvek kontrakt sa chce uistiť, že to je správna vec. Stále sleduje dianie v divízií a Perry (12-4 MMA, 5-4 UFC) je ten druh súpera, ktorý preňho dáva zmysel.

"Myslím, že fanúšikovia by chceli tento súboj," povedal Brown novinárom v zákulisí na turnaji Bellator 214, kde bol v rohu tímového kolegu Ryana Lilleyho. "Myslím, že by to bol dobrý zápas pre mňa na návrat, a dobrý súboj pre neho, aby bol nakopaný do zadku."

Keď Perry nedávno volal po súperoch, ktorí sú hodní pay-per-view, Browna to inšpirovalo k prehláseniu, že bude do leta pripravený.

Perry má na súčasnej zmluve s UFC posledný zápas. Keď sa ho v nedávnom rozhovore pýtali na prípadný spoločný zápas, údajne Brownom nadšený nebol.

"Aj ja by som krčil ramenami," povedal Brown. "Myslím, že je to dobrý súboj pre nás oboch."

Málokto, kto pravidelne sleduje MMA, by nesúhlasil. Brown sa nikam neponáhľa, takže čokoľvek sa stane, nestresuje sa. Pozvánka na zápas s Perrym je stále otvorená.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda