Matt Brown pozýva Mikea Perryho na „nakopanie zadku“

Bojovník welterovej váhy UFC Matt Brown sa ani neskúšal hrnúť späť do klietky, no súboj s Mikeom Perrym by rád privítal.

Brown (21-16 MMA, 14-10 UFC) sa zotavuje zo zranenia kolena a členku, ktoré ho držali mimo oktagonu skoro celý rok 2018. Predtým, než podpíše akýkoľvek kontrakt sa chce uistiť, že to je správna vec. Stále sleduje dianie v divízií a Perry (12-4 MMA, 5-4 UFC) je ten druh súpera, ktorý preňho dáva zmysel.

"Myslím, že fanúšikovia by chceli tento súboj," povedal Brown novinárom v zákulisí na turnaji Bellator 214, kde bol v rohu tímového kolegu Ryana Lilleyho. "Myslím, že by to bol dobrý zápas pre mňa na návrat, a dobrý súboj pre neho, aby bol nakopaný do zadku."

Keď Perry nedávno volal po súperoch, ktorí sú hodní pay-per-view, Browna to inšpirovalo k prehláseniu, že bude do leta pripravený.

Perry má na súčasnej zmluve s UFC posledný zápas. Keď sa ho v nedávnom rozhovore pýtali na prípadný spoločný zápas, údajne Brownom nadšený nebol.

"Aj ja by som krčil ramenami," povedal Brown. "Myslím, že je to dobrý súboj pre nás oboch."

Málokto, kto pravidelne sleduje MMA, by nesúhlasil. Brown sa nikam neponáhľa, takže čokoľvek sa stane, nestresuje sa. Pozvánka na zápas s Perrym je stále otvorená.
Kam ďalej

Vojto Barborík: Rýchlosť a vytrvalosť by mali byť na mojej straneMichal Martínek zabojuje o zmluvu s UFC v rámci Contender Series!Tomáš Deák: Verím, že obhájim titul šampióna a dokážem hlavne sebe samému, že mi právom patríHanuman Cup 40 priniesol parádne zápasy, ukončenie kariéry a tvrdé KO!Súboj Zuzák vs Súdor bude jeden z vrcholov podujatia Fight of Gladiators VIIISimon Michálek: Očakávam poriadnu prestrelku v postoji, divákom predvedieme poriadnu vojnu